0
Stopnica gresowa Tartan 5 33,3x33,3 Tubądzin
Producent:
Tubądzin
Cena:13,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tartan 5 33,3x33,3 Tubądzin Stopnica Schodowa

Schody stanowią przestrzeń szczególnie narażoną na silną eksploatację oraz różne warunki mechaniczne i atmosferyczne. Jeżeli czeka Cię remont klatki schodowej i szukasz dedykowanych płytek najwyższej jakości, koniecznie zwróć uwagę na stopnicę podłogową Tartan 5 od marki Tubądzin. Sprawdzą się one zarówno w przestrzeniach wewnętrznych, jak również na zewnątrz – dzięki niskiej nasiąkliwości posiadają mrozoodporne właściwości.

Płytki nalezą do kolekcji gresów technicznych Tartany, które wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi oraz klasycznym, uniwersalnym wzornictwem sól-pieprz. Stopnica jest wysoce antypoślizgowa (klasa R11), dlatego stanowi bezpieczny wybór do przestrzeni domowych i obiektów użyteczności publicznej. Co więcej, posiada ona ryflowany obszar, który jeszcze bardziej zwiększa przyczepność obuwia do jej powierzchni. Zakup tych płytek pozwoli Ci cieszyć się ich użytecznością przez wiele lat.

W viverto.pl znajdziesz szeroki wybór płytek na schody. Sprawdź naszą ofertę.

Gatunek:1
Rozmiar:33,3x33,3
Zastosowanie:Wewnętrzne, Zewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:12
Klasa ścieralności:PEI 3
Antypoślizg:R11
Kolorystyka:Czarny
Tonalność:Nie
Rodzaj płytki:Stopnica
Położenie:Podłoga

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone