Stopnica Qubus White Mat 33x33 Ceramika Limone
Cena:16.00PLN / szt

Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 658 12 05
ILOŚĆ:

Stopnica Qubus White Mat 33x33 Ceramika Limone

Schody – zarówno te wewnętrzne, jak i zewnętrzne – powinny spełniać najwyższe wymagania dotyczące bezpieczeństwa. To one prowadzą naszych gości w głąb domu, zachęcając do odwiedzin. Dlatego ważne jest, by podczas ich wykańczania używać materiałów najwyższej jakości. Stopnica Qubus stanowi idealną okładzinę twoich schodów.

Stopnica ryflowana 33x33 – bezpieczeństwo dla Twojego domu

Stopnica schodowa Limone zapewnia bezpieczne użytkowanie. Nacięte końce stopni (ryflowanie), gwarantują większą przyczepność, dzięki czemu użytkowanie stopni staje bezproblemowe. Gładkie, matowe wykończenie ułatwia utrzymanie stopnicy w czystości. Płytka ta wykonana jest z gresu – materiału odpornego na pęknięcia i niepochłaniającego wilgoci. Co ważne, Stopnica 33x33, nie ma właściwości mrozoodpornych – zalecamy więc jej montaż na wewnętrznych klatkach schodowych.

Stopnica gres 33x33 – eleganckie wykończenie Twoich schodów

Płytki ceramiczne oprócz zapewnienia niezawodnego użytkowania stopni, powinny być także estetyczne – są bowiem pierwszym elementem, który wita przybyłych do domu gości. Gres z kolekcji Qubus odznacza się klasycznym, ponaznaczanym pajęczyną przetarć, drukiem. Będzie więc idealnym dopełnieniem każdego wnętrza.

Rodzaj powierzchni:Matowa
Gatunek:1
Położenie:Schody
Pomieszczenie:Schody
Zastosowanie:Wewnętrzne
Mrozoodporność:Tak
Rozmiar:33x33
Sztuk w kartonie:7
W kartonie:1.34 m2
Rektyfikowanie:Nie
Kraj pochodzenia:Polska

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone