0
Stopnica Sól i Pieprz SP 04 Brąz 30x30 Nowa Gala
Producent:
Nowa Gala
Cena:6,00PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Sól i Pieprz SP 04 Brąz 30x30 Nowa Gala Stopnica 

Płytki schodowe powinny wyróżniać się szczególnymi właściwościami. Ich powierzchnia jest narażona na działanie niekorzystnych czynników mechanicznych, a także atmosferycznych — zwłaszcza w przypadku zewnętrznej klatki schodowej. Szukasz płytek na stopnie, które przetrwają lata? Postaw na stopnice Sól i Pieprz SP 04 Brąz od marki Nowa Gala. Uniwersalna barwa ozdobiona klasycznym wzorem sprawdzi się w każdej przestrzeni, a najwyższe parametry użytkowe zapewnią bezpieczeństwo w wielu przypadkach i trwałość schodów na lata. Stopnice posiadają naturalne, gładkie wykończenie, które idealnie współgra z pozostałymi kaflami z kolekcji. Dzięki mrozoodpornym właściwościom mogą być układane na zewnątrz.  

Stopnice Sól i Pieprz są wysoce antypoślizgowe (klasa R10), a dzięki równoległym ryflowaniom znajdującym się w ich końcowej części zapewniają jeszcze większą przyczepność obuwia do podłoża. Kolekcja ta doskonale sprawdzi się w prywatnych przestrzeniach, jak również jako uzupełnienie projektów budownictwa publicznego. 

Grubość:7,6 mm
Kolorystyka:Brązowy
Gatunek:1
Rozmiar:30x30
Mrozoodporność:Tak
Rodzaj powierzchni:Mat
Sztuk w kartonie:15
W kartonie:1.35 m2
Klasa ścieralności:PEI 5
Tonalność:Nie

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone