0
01_stylowa_ciemna_aranżacja_z_wanną_loft_viverto

Stylowa ciemna aranżacja z prysznicem loft

Zimny metal przełamany ciepłym drewnem. Poznaj naszą ciemną, loftową łazienkę z prysznicem, w której każdy miłośnik industrialnych przestrzeni znajdzie coś dla siebie.

Płytki imitujące metal – pomysł na industrialną łazienkę w zieleni 

Wnętrza w stylu loftowym czerpią inspirację ze starych fabryk, zakładów produkcyjnych czy innych przestrzeni industrialnych. Wszędzie tam, gdzie jest surowo i króluje metal, beton czy cegła rządzi klasyczny loft. Niestety wszystkie te elementy są zimne i pozornie nieprzyjazne, szczególnie jeśli mamy na myśli aranżację łazienki, gdzie powinno być ciepło i przytulnie. Jeśli chcesz urządzić swoją łazienkę w stylu loftowym, ale boisz się, że będzie w niej panował chłód i nieprzyjemna atmosfera, zacznij od odpowiednich płytek.
Nasza ciemna aranżacja z prysznicem w stylu loft bazuje na płytkach imitujących metal w odcieniach zieleni i szarych płytkach przypominających beton. Piano Mint i Piano Pearl od Ceramica Limone w rozmiarze 120x60 cm, wykończone są w półpolerze, który sprawia, że rdzawe zaciery na metalowych płytkach wyglądają wyjątkowo realistycznie.Strefa umywalkowa w loftowej łazience

Aby nadać naszej aranżacji nieco ciepła, postawiliśmy na nietypowe wykończenie przestrzeni przy umywalce. Jasne, dębowe lamele na czarnym tle tworzą w łazience nastrojowy klimat pełen ciepła i przytulności. Czarne dodatki dodają łazience elegancji i idealnie komponują się z kolorystyką płytek i drewna. Szafka umywalkowa na nóżkach została wyposażona w akrylowy blat Top Black Anti-Finger. A wolnostojąca umywalka nadaje całości nowoczesny wygląd.

Nie byłoby stylowej łazienki bez odpowiedniej armatury. W naszej loftowej aranżacji z prysznicem sprawdziły się czarna, wolnostojąca bateria umywalkowa Excellent, zestaw prysznicowo-wannowy Excellent montowany podtynkowowylewka wannowa Pi Excellent o bardzo minimalistycznych kształtach.

Jeśli szukasz odpowiednich materiałów do wykończenia swojej loftowej łazienki, dobrze trafiłeś. W Viverto.pl znajdziesz szeroki wybór płytek imitujących metal, płytek ala beton i innych produktów niezbędnych w każdej industrialnej łazience.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone