Vives

Oryginalne, zaskakujące, niecodzienne i fantazyjne - takie właśnie są płytki Vives stworzone dla wszystkich, którzy kochają nieokiełznane piękno. Vives to hiszpańska marka, produkująca wysokiej jakości ceramikę, której wyjątkowy design pozwoli Ci stworzyć wspaniałe i nietuzinkowe wnętrze. Sprawdź, jak pięknym wzornictwem odznaczają się płytki Vives, niosące ze sobą powiew południowego temperamentu.

1900 Terrades Grafito 20x20 Vives

122.50PLN
5.00(3)
W MAGAZYNIE

Vives płytki - czyli płytki ceramiczne, które dyktują aranżację

Wyjątkowe wnętrza to takie, których aranżacja i materiały wykończeniowe odznaczają się unikalnością i wysoką jakością wykonania. Stawiając na płytki ceramiczne, zyskujemy olbrzymi wybór formatów, wzornictwa, kolorystyki i funkcjonalności. W tym wszystkim płytki Vives stanowią element, który budzi do życia, czaruje i inspiruje swoją odwagą i różnorodnością - stając się dyrygentem całej aranżacji. Jak to możliwe?

Vives, czyli Żyjesz!

Jeśli wierzyć, że imię może definiować charakter (niektórzy tak twierdzą), to wszystko się zgadza. Płytki Vives są dokładnie takie, jak mówi ich nazwa, która w tłumaczeniu na język polski oznacza: żyjesz! Są to zatem wyroby ceramiczne, które sprawiają, że pomieszczenie zaczyna tętnić życiem. I robią to nawet wtedy, gdy są utrzymane w stonowanej kolorystyce.

Projektanci marki czerpiągarściami ze swojej tradycji, proponując nam wspaniałe mozaiki, wzornictwo przestrzenne - w tym płytki w stylu patchwork oraz płytki heksagonalne, płytki taco oraz dekory. Wszystko to pozwala stworzyć wyjątkowe i niepowtarzalne aranżacje - inspirowane po części orientalnym dziedzictwem Hiszpanii, po części naturą, a w przypadku wybranych kolekcji, również stonowaną nowoczesnością.

Vives Ceramica - płytki podłogowe i ścienne

Piękne i zróżnicowane wzornictwo to nie jedyna zaleta Vives! Ceramika hiszpańskiej marki - w tym płytki podłogowe, płytki ścienne oraz gres porcelanowy - odznacza się wysoką jakością wykonania i trwałością. Co istotne, płytki podłogowe Vives świetnie prezentują się zarówno w łazience, jak i kuchni, salonie, na klatce schodowej czy w przedpokoju.

Vives 1900, Calvet Gris, Vives Rivoli Raspail Blanco - wyjątkowe kolekcje płytek

Vives jest marką znaną i docenianą na całym świecie. Do jednych z najbardziej popularnych produktów zaliczyć można z pewnością mocno orientalną kolekcję Vives 1900, w której znajdziemy m. in. stylowe płytki geometryczne Calvet Gris. Dużym zainteresowaniem cieszą się również ceramiczne płytki cegiełkowe Vives Rivoli Raspail Blanco. To jednak tylko niewielka część tego, co Vives ma do zaoferowania. Zapoznaj się dokładniej z asortymentem wyjątkowych płytek Vives, dostępnych w naszym sklepie viverto.pl. Nie czekaj i rozpocznij gorącą przygodę z hiszpańskim designem!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Położenie
Zastosowanie
Pomieszczenie
Mrozoodporność
Rodzaj powierzchni
Kraj pochodzenia

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone