0
Zaprawa klejowo-szpachlowa do wełny ProContact Baumit
Producent:
Baumit
Cena:33,00PLN / szt
Cena za 1 kg - 1,32 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Baumit ProContact

Zaprawa klejowo-szpachlowa

Mineralna, na bazie cementu, systemowa zaprawa klejowo-szpachlowa.Przeznaczona do przyklejania, szpachlowania termoizolacyjnych płyt styropianowych i z wełny mineralnej oraz do zatapiania siatki w warstwie zbrojonej, w wybranych systemach ociepleniowych Baumit.

  • do klejenia i szpachlowania
  • wysoka wytrzymałość
  • wysokoparoprzepuszczalna

Budujesz dom? W takim razie przyda Ci się wszechstronna zaprawa klejowa Baumit ProContact. Dzięki dużej wytrzymałości, możesz ją stosować na elewacje. Jest wysoce paroprzepuszczalna, więc nie musisz martwić się plamami wilgoci na ścianach. Nasza zaprawa mineralna nadaje się do klejenia płyt z wełny mineralnej i styropianu. Z równą skutecznością możesz jej użyć do szpachlowania tynku i betonu oraz wykonania zbrojenia z siatki z włókna szklanego. To zaprawa szpachlowa o doskonałej przyczepności, co gwarantuje łatwą obróbkę i efektywną pracę. Baumit ProContact udowodni Ci, że remont nie jest tak straszny, jak go malują.

Warianty produktu

25 kg

Opakowanie: 25 kg worek

Ilość opakowań na palecie: 42

Zużycie materiału: ok 4-5 kg/m² (klejenie)

Zużycie materiału: ok. 4-5 kg/m² (szpachlowanie)

Pakowanie: 42 wor./pal. = 1050 kg

Rodzaj opakowania: Worek

 

Mrozoodporność:Tak
Pojemność:25 kg
Wydajność:4-5 kg/m2
Sposób aplikacji:Paca, paca zębata
Przeznaczenie:Do przyklejania elewacyjnych płyt termoizolacyjnych ze styropianu (w tym grafitowego) i wełny mineralnej oraz do wykonywania warstwy zbrojonej tj. szpachlowania i zatapiania siatki z włókna szklanego. Również do szpachlowania tynków cementowo-wapiennych i betonu
Grubość warstwy:2-3 mm
Temperatura aplikacji:> 5°C
Powierzchnia aplikacji:Płyty styropianowe, wełny mineralne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone