0

Zegary biurkowe

(31 produktów)
Zegary biurkowe to wspaniały dodatek, który ożywia przestrzeń w biurze czy w innym pokoju pracy. Mogą przypominać budzik lub być designerskim gadżetem umilającymi ciężki dzień w pracy. No i przede wszystkim spoglądanie co chwilę na godzinę będzie przyjemniejsze, gdy zegar będzie ładnie się prezentował! Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze i najbardziej ciekawe modele – przejrzyj kategorię i dobierz jakiś dla siebie! 
Zegar 5175 VooDoo Nextime
Darmowa dostawa

Zegar 5175 VooDoo Nextime

249.00PLN / szt
5.00(1)
Zegar 5111 CO Wake Up Nextime
Darmowa dostawa

Zegar 5111 CO Wake Up Nextime

149.00PLN / szt
5.00(1)
Zegar 5112 CO Wake Up Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5113 CO Wake Up Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5187 RO London Table Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5187 WI London Table Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5187 ZW London Table Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5190 ZW Turn4Time Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5192 GS Wood Wood Smal Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5198 CO Big Flip Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5194 WI Company Alarm Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5194 ZW Company Alarm Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5198 ZI Big Flip Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5199 CR Small Amsterdam Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5199 RO Small Amsterdam Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5199 ZW Small Amsterdam Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5172 Little Disco Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5111 ZI Wake Up Nextime
Darmowa dostawa

Zegar 5111 ZI Wake Up Nextime

149.00PLN / szt
4.00(1)
Zegar 5111 ZW Wake Up Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5112 ZI Wake Up Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5112 ZW Wake Up Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5113 ZI Wake Up Nextime
Darmowa dostawa

Zegar 5113 ZI Wake Up Nextime

299.00PLN / szt
5.00(1)
Zegar 5113 ZW Wake Up Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5171 ZW Be Square Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5181 Mini Wall Pad Nextime
Darmowa dostawa

Zegar 5181 Mini Wall Pad Nextime

199.00PLN / szt
5.00(1)
Zegar 5147 Aaltje Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5148 Aaltje Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5162 Little Testpage Nextime
Darmowa dostawa
Zegar 5198 GO Bi Flip Nextime
Darmowa dostawa

Zegar stojący – piękna ozdoba każdego wnętrza

Czas płynie ciągle i nieubłagalnie mimo, że niektórzy z nas pewnie w wielu sytuacjach chcieliby go zatrzymać. By dobrze podzielić, zaplanować i wykorzystać czas, najlepiej wyposażyć się w zegar, który nie tylko będzie prawidłowo odmierzał czas, ale będzie także pięknie się prezentował. Jednym z rodzajów zegarów, obok zegarów na ścianę i budzików, są zegarki biurkowe (lub mówiąc inaczej zegary stołowe). Jak wybrać najlepszy model?

Zróżnicowana stylistyka

Zegary stojące można podzielić ogólnie na kilka kategorii. Pierwszy typ zegarów na komodę czy na biurko to typowe, klasyczne budziki. Najczęściej dostępne są z tarczami o średnicy w trzech standardowych rozmiarach – 20 cm, 12cm, a także 9,5cm. Tego typu stojące zegary na komodę wpasują się doskonale w stylistykę retro, mniej jednak w nowoczesne wnętrza.

Nowoczesny zegar stojący charakteryzuje się prostotą, a jednocześnie powinien wyróżniać się oryginalnym designem czy niebanalną stylistyką. Wtedy nie tylko ozdobi wnętrze, ale także nada mu dodatkowego charakteru. Ciekawą opcją zegara na komodę w nowoczesnym stylu jest model w cyfrowo-analogowej formie. Czas, zamiast na wyświetlaczu LCD, wyświetla się na przerzucających się kolejno papierowych kartkach. Nowoczesne modele charakteryzują się także prostymi, regularnymi kształtami – głównie to stanowi o ich minimalistycznym pięknie.

Wśród zegarów nowoczesnych na szczególną uwagę zasługują modele, które śmiało nazwać można designerskimi. Do tej kategorii zalicza się wszystkie najbardziej niecodzienne zegary stojące. W ofercie sklepu internetowego Viverto.pl takim zegarem bez wątpienia jest zegar w formie laleczki VooDoo. Idealny dla osób, które np. mając dużo pracy chcą się koniecznie na czymś wyżyć, a przy okazji mogą sprawdzić godzinę! Połączenie praktycznego z użytecznym.

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez social media. Dla największych Fanów Facebooka mamy idealny model zegara biurkowego, który ma kształt znanego wszystkim kciuka w górę! To bardzo motywujące, gdy za każdym razem po spojrzeniu na stolik widzi się „lubię to”! Z kolei fani imprez, dyskotek i błyskotek na pewno zainteresują się ciekawym modelem stojącego zegara w formie dyskotekowej kuli. W sam raz do pokoju nastolatka!

Różne metody pokazywania godziny

Nowoczesne zegary stojące mogą wyświetlać godzinę w różny sposób. Ogólnie, zegary biurkowe dzieli się na zegary tarczowe, cyfrowe, diodowe, klapkowe oraz projekcyjne. Najczęściej spotykane są zdecydowanie są zegary tarczowe. To tradycyjne zegary z cyframi przymocowanymi na tzw. cyferblacie. Czas wskazują tradycyjne wskazówki (dwie lub trzy, co zależy od tego czy zegar odlicza sekundy). Niektóre modele posiadają wbudowany datownik, dzięki któremu zegar może służyć także jako kalendarz.

Zaraz po zegarach tarczowych, najpopularniejsze są cyfrowe, które wyświetlają godzinę na ekranie LCD, nieco mniej standardowe są zegary diodowe, które wskazują czas za pomocą zapalających się i gasnących diod LED. Nietypowym rodzajem zegarów są zegary klapkowe. Wskazują czas za pomocą przeskakujących klapek z cyframi (niczym stare zegary na dworcach kolejowych). Na rynku dostępne są także zegary stojące z wbudowanym projektorem, który pozwala na wyświetlanie godziny na ścianie czy suficie.

Zegar stojący – cena

Sklep internetowy Viverto.pl oferuje wyłącznie zegarki stojące najwyższej jakości. Sprzedajemy produkty pochodzące jedynie od sprawdzonych producentów. Mimo to, ceny zegarów stojących nie muszą przerażać. W Viverto.pl staramy się tak dobierać produkty, by każdy był w stanie znaleźć zegar odpowiedni dla niego. Wybór idealnego zegara może być trudny choćby ze względu na wiele dostępnych opcji, dlatego w razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Z chęcią pomożemy dobrać odpowiedni model! I choć obecnie każdy z nas ma przy sobie prawie zawsze telefon komórkowy, na którym w łatwy sposób można sprawdzić godzinę, to jednak tradycyjne zegary nadal są bardzo praktycznym rozwiązaniem!
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone