0
Zestaw Podtynkowy WC Rapid SL 5w1 Stelaż + Przycisk + System Fresh + Kątowniki + Mata 38827000 Grohe
Zestaw Podtynkowy WC Rapid SL 5w1 Stelaż + Przycisk + System Fresh + Kątowniki + Mata 38827000 Grohe
Zestaw Podtynkowy WC Rapid SL 5w1 Stelaż + Przycisk + System Fresh + Kątowniki + Mata 38827000 Grohe
Zestaw Podtynkowy WC Rapid SL 5w1 Stelaż + Przycisk + System Fresh + Kątowniki + Mata 38827000 Grohe
Zestaw Podtynkowy WC Rapid SL 5w1 Stelaż + Przycisk + System Fresh + Kątowniki + Mata 38827000 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:887,11PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Rapid SL 5w1 Grohe Zestaw Podtynkowy WC 38827000

Grohe Rapid SL 5w1 to kompletny zestaw spłukujący przeznaczony do montażu podtynkowego. Z jego pomocą Twoja łazienka nabierze niezwykłej funkcjonalności zwieńczonej nowoczesnymi technologiami i błyszczącym chromem przycisku.  Elementem bazowym kompletu jest stalowa rama o wysokości 1,13 m. Jej stabilność została potwierdzona testami jakościowymi, które wykazały jej nośność do 400 kg. O jej łatwy montaż zadbają zawarte samopoziomujące kątowniki. Aby stelaż Grohe 5w1 był praktyczny, w skład zestawu wchodzi także mata wygłuszająca. Rozwiązania marki zawierają także troskę o środowisko. Z tego względu dołączony przycisk Skate Cosmopolitan zawiera w swoim wnętrzu technologię EcoJoy, zwieńczoną trwałą i odporną powłoką GROHE StarLight. Ostatnim elementem Stelaża Grohe 5w1 jest zestaw adaptacyjny GROHE Fresh, dzięki któremu z łatwością umieścisz odświeżającą kostkę wewnątrz spłuczki.

Powitaj wygodę w swojej łazience i zamów Grohe Rapid SL 38827000 na viverto.pl. Skorzystaj z naszego doświadczenia i spraw, by Twoja toaleta zamieniła się w funkcjonalne pomieszczenie, z którego korzystanie będzie czystą przyjemnością.

Stelaż Grohe Rapid – cechy produktu:

 • Do montażu przyściennego lub montażu w ścianie szkieletowej
 • Do suchej zabudowy, kompletny montaż wstępny
 • Do miski wiszącej o rozstawie otworów 18 cm lub 23 cm
 • Spłuczka podtynkowa uruchamiana od przodu/góry
 • Ustawienie spłukiwania na 6l -9l
 • Spłukiwanie pneumatyczne, zawór odpływowy z 3 funkcjami: dwudzielnym, Start/Stop lub bez przerywania
 • Pełna izolacja przeciwroszeniowa
 • Kątowniki wsporniki do montażu przyściennego - 3855800M, regulacja odległości od 130 do 230 mm
 • Podkładka wyciszająca do WC – 37131000

Przycisk Skate Cosmopolitan:

 • Do uruchomienia 2-pojemnościowego lub Start/Stop
 • Do pneumatycznego zaworu spłukującego AV1
 • Montaż pionowy i poziomy
 • Wymiary: 156 x 197 mm
 • Z ABS
 • Powłoka chromowa z GROHE StarLight
 • GROHE EcoJoy technologia dla zmniejszenia zużycia wody
 • System Grohe Fresh 38796000 - unikatowy system odświeżania toalety

Grohe Rapid SL Fresh – poznaj jego zalety

Zminimalizowanie dźwięków przenoszonych do sąsiednich pomieszczeń, dzięki systemowi wyciszającemu GROHE Whisper®

Specjalna budowa komponentów i kanałów wodnych w technologii GROHE Whisper® pozwala ograniczyć przenoszenie dźwięków do przylegających pomieszczeń. Dzięki temu toaleta może sąsiadować nawet z sypialnią, a jej działanie nie będzie przeszkadzać innym domownikom. Niski poziom hałasu na poziomie 21 dB.(A) został potwierdzony przez renomowany niemiecki instytut badawczy Franhoufera. Zamontowany w ścianie szkieletowej, pozwoli uzyskać jeszcze niższy wynik, na poziomie jedynie 14 dB.(A).

Zredukuj zużycie wody nawet o 50%, dzięki technologii GROHE EcoJoy® i płać niższe rachunki eksploatacyjne

Technologia EcoJoy® w spłuczkach GROHE pozwala zredukować zużycie wody nawet o 50%. Funkcja podwójnego spłukiwania pozwala wybrać między objętością wody 3 a 6 litrów, za pomocą dwóch przycisków (lub 3 i 4,5 litrów, w zależności od misy ceramicznej). Dodatkowo, używając mniejszego przycisku na płytce, można zatrzymać spłukiwanie w dowolnie wybranym momencie.

Dodatkowe spłukiwanie: dodatkowa objętość wody dla efektywnego spłukiwania nawet w przypadku starych instalacji wodociągowych

Skuteczne opłukiwanie toalety może być wyzwaniem w budynkach z przestarzałą instalacją wodociągową. System dodatkowego spłukiwania stanowi rozwiązanie tego problemu: oprócz standardowej objętości spłukiwania – 6 litrów (lub 4,5 litra, w zależności od misy ceramicznej) zapewnia dodatkową pojemność 3 litrów, by zagwarantować efektywne spłukiwanie – nawet w przypadku starych instalacji wodociągowych.

Szybka i beznarzędziowa instalacja dopływu wody, elastycznych węży i kominka rewizyjnego

Szybki i prosty montaż, dzięki systemowi beznarzędziowej instalacji: nie potrzeba specjalnych urządzeń, by podłączyć wejście wody, elastyczne wężyki i kominek rewizyjny.

Skrócony czas instalacji, dzięki GROHE QuickFix®

System GROHE QuickFix® zapewnia łatwy montaż, znacznie skracając czas instalacji. Stelaże Rapid SL zdobyły najwyższe noty na testach przeprowadzonych przez niemieckie stowarzyszenie REFA. Ich montaż był nawet o 155% krótszy w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Systemy instalacyjne Rapid SL charakteryzują się bezpiecznym udźwigiem na poziomie ponad 400 kg

Bezpieczeństwo to fundamentalna cecha systemów instalacyjnych GROHE. Stabilność i nośność stalowych ram została poddana restrykcyjnym testom jakościowym. Dzięki nim, stelaże Rapid SL do WC ściennych otrzymały certyfikat potwierdzający udźwig na poziomie ponad 400 kg, a stelaże umywalkowe – do 150 kg.

GROHE Fresh: ramka montażowa łatwo się otwiera, dzięki czemu można włożyć odświeżające kostki do rezerwuaru

GROHE Fresh – perfekcyjna higiena w wewnętrznych zbiornikach. Ramka montażowa łatwo się otwiera, dzięki czemu można umieścić kostki odświeżające w rezerwuarze. System GROHE Fresh jest kompatybilny ze wszystkimi zbiornikami podtynkowymi, co czyni go idealnym wyborem zarówno do nowych projektów, jak i modernizacji łazienki, wzbogacając ją o przyjemny, świeży zapach.

Uniwersalna ramka montażowa pasująca do wszystkich przycisków

Uniwersalna ramka montażowa pasuje do wszystkich naszych przycisków spłukujących, pozwalając wybrać swojego faworyta spośród 130 atrakcyjnych wzorów. Większość z nich można zamontować poziomo lub pionowo — nawet bez użycia narzędzi — podobnie jak kominek rewizyjny.

Łatwe przyłączanie przycisku uruchamiającego do zaworu spłukującego za pomocą wężyka pneumatycznego

Podłączenie przycisku uruchamiającego do zaworu spłukującego jest wyjątkowo proste, dzięki naszemu systemowi EasyConnect. Nie ma potrzeby czasochłonnego mierzenia i przycinania komponentów. Wystarczy połączyć ze sobą wszystkie elementy za pomocą wężyka pneumatycznego.

Szybkie i proste przyłączanie wody z VarioPort

Oszczędź czas, dzięki VarioPort: w zależności od umiejscowienia dojścia wody, wąż podłączeniowy może być umieszczony w czterech punktach: z przodu, z tyłu, po lewej i po prawej stronie.

Prosta instalacja z pojedynczym zaworem spustowym dla wszystkich rodzajów spłukiwania

Z uniwersalnym zaworem spustowym dla wszystkich rodzajów spłukiwania – pojedynczego, podwójnego i start/stop – montaż systemu instalacyjnego jest prosty i bezproblemowy. Nie ma miejsca na błędy.

Kod producenta:38827000
Rodzaj:Stelaż podtynkowy
Kolorystyka:Biały
Wykończenie:Połysk
Rozmiar:113x50 cm
Gwarancja:5 lat

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone