0
Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Cool Sunrise 26075GL0 Grohe
Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Cool Sunrise 26075GL0 Grohe
Zestaw Prysznicowy Euphoria Z Termostatem Cool Sunrise 26075GL0 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:3653,40PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Euphoria Cool Sunrise Grohe Zestaw Prysznicowy z Termostatem 26075GL0

System natryskowy Euphoria XXL pozwoli Ci zamienić zwykłą kąpiel pod prysznicem w ożywcze doświadczenie. Wprowadź do swojej łazienki elegancki rys, dzięki lśniącej powłoce Cool Sunrise, inspirowanej chłodem wschodzącego słońca. Doświadcz przyjemności korzystania z miękkiego strumienia Rain, dostępnego w deszczownicy bądź wyboru trzech rodzajów strumieni, oferowanych przez słuchawkę prysznicową.

Euphoria Cool Sunrise 26075GL0 Cool Sunrise 26075GL0 – poznaj wszystkie zalety zestawu

Połączenie nowoczesnego wyglądu i pełnej wygody użytkowania? Z Zestawem prysznicowym Euphoria jest to możliwe. W trosce o najwyższą jakość kąpieli został on wyposażony w technologię GROHE TurboStat, która utrzymuje żądane parametry przepływu wody przez cały czas korzystania z prysznica. Przestań martwić się niespodziewanymi skokami ciśnienia wody i zagwarantuj sobie komfort, na który zasługujesz. O równomierne doprowadzenie strumienia po całej powierzchni tarcz zadba system GROHE SpeedClean, który pozwoli Ci w łatwy i szybki sposób pozbyć się osadów wapiennych. Grohe Euphoria XXL 26075GL0 została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie. Aby zwiększyć jego poziom, na uchwycie regulacji temperatury umieszczony został ogranicznik SafeStop, który uniemożliwia przypadkowe uruchomienie wody cieplejszej niż 38°C. Wprowadź nowoczesne rozwiązania do swojej łazienki wraz z serią Euphoria Cool Sunrise.

Kod producenta:26075GL0
Rodzaj:Zestaw prysznicowy
Kolorystyka:Złoty
Wykończenie:Połysk
Przepustowość wody - L / min:7 l/min
Zasięg wylewki (mm):464-472 mm

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone