0
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:7860,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Blue Home Grohe Zestaw Startowy z wylewką typu C 31541000

Poznaj technologię przyszłości, która pozwoli Ci zredukować ilość plastiku w Twoim gospodarstwie domowym. Z systemem Blue Home marki Grohe zwykła woda przemieni się w pyszną przyjemność. Innowacyjne rozwiązanie na zawsze odmieni Twoją kuchnię, zapewniając Tobie stały dostęp do schłodzonej, gazowanej wody. Bateria Grohe Blue Home stanie się Twoim ulubionym elementem wyposażenia domowej kuchni. Sprawdź dlaczego.

Grohe Blue Home Zestaw Startowy z Wylewką w Kształcie C – jaką wodę wybierasz?

Wolisz chłodną, niegazowaną wodę o doskonałym smaku, czy orzeźwiającą moc bąbelków? Dzięki innowacyjnej baterii wybór pomiędzy trzema stopniami jej nagazowania jest dziecinnie prosty! Wystarczy, że skorzystasz z przycisków znajdujących się na uchwycie.

Woda niegazowana? Wciśnij guzik znajdujący się w górnej części panelu. Przyjęcie dyspozycji zostanie potwierdzone poprzez niebieską barwę diody LED. Ciesz się przyjemnie chłodną wodą w kilka sekund.

Wybór wody lekko gazowanej jest równie prosty. Wystarczy wcisnąć oba przyciski. Turkusowy kolor światła potwierdzi Twój wybór, a Twoja szklanka napełni się wodą o delikatnym nagazowaniu. Smacznego!

Aby aktywować strumień w pełni nagazowanej wody, naciśnij ikonkę znajdującą się na dole przycisku. Światło LED zaświeci się na zielono, a z kranu poleci schłodzony strumień z mocą bąbelków.

Grohe Bateria z Woda Gazowana — Cena

W skład inteligentnego systemu wodnego wchodzą elementy, które pozwolą Ci cieszyć się smaczną wodą prosto z kranu. Bateria kuchenna w kształcie litery C jest połączeniem wygody i technologii. Posiada ona wszystkie funkcje niezbędne podczas codziennych czynności wykonywanych w kuchni, takich jak na przykład gotowanie. Dzięki wyciąganej wylewce z perlatorem z łatwością opłuczesz owoce, czy napełnisz naczynia zwykłą wodą. Kąt obrotu wynoszący 360o z pewnością Ci w tym pomoże. O perfekcyjny wygląd wylewki dba system StarLight®. Bateria Grohe Blue Home 31541000 posiada oddzielne kanały wodne dla przefiltrowanej i nieprzefiltrowanej wody, zapobiegając marnotrawieniu filtra.

System o numerze 31541000 został uzupełniony o jednostkę chłodzącą, która dostarcza do trzech litrów schłodzonej wody na godzinę. Dzięki niej dostęp do smacznego napoju będzie nieograniczony. Jej wymiary i budowa sprawiają, że pasuje ona do większości szafek kuchennych. Podczas jej montażu należy jednak pamiętać o zastosowaniu otworów wentylacyjnych na dnie szafki. Jednostka pozwala także na monitorowanie danych dotyczących zużycia filtra i butli CO2 za pomocą aplikacji Watersystems® (szczegółowe wymagania systemowe znajdują się na stronie producenta bądź u autoryzowanych dostawców aplikacji).

Dodatkowe informacje:

  • Zapewnia do 3 litrów gazowanej, schłodzonej wody w ciągu godziny.
  • Jednostka chłodząca: 180 W, 230 V, 50 Hz.
  • Poziom hałasu podczas trybu czuwania: 44 dB.
  • Poziom szczelności: IP 21.
  • Spełnia wymogi CE.
  • Dane dotyczące systemu dostępne za pomocą aplikacji Grohe Ondus® (dane przesyłane za pomocą Bluetooth 4.0 oraz Wi-Fi – zasięg Bluetooth do 10 m).
  • Współpracuje z filtrami: Grohe Blue w rozmiarze S i M, z filtrem Grohe Blue z węglem aktywnym oraz filtrem Grohe Blue magnezowo – cynkowym.
System uzupełniony został o filtr w rozmiarze S. Może on być użytkowany w regionach o twardości wody powyżej 9o dKH. Dla miejsc, w których twardość wody wynosi poniżej 9o dKH, należy zamówić filtr o numerze 40547001.

Aby zapewnić Ci dostęp do wody o różnym stopniu nagazowania, do systemu dołączona została butla CO2 425 g.

Grohe 31541000 – oszczędność dzięki nowoczesnym rozwiązaniom

Produkcja wody butelkowanej ma negatywny wpływ na środowisko. Do tego jest kosztowna. Niemiecki producent od lat przejawia postawę proekologiczną, troszcząc się o redukcję plastiku i ograniczenie marnotrawienia zasobów naturalnych. System Blue Home 31541000 Grohe to najnowsze osiągnięcie marki. Dzięki niemu i Ty możesz ograniczyć użycie wody i produkcję plastikowych śmieci – nie rezygnując z przyjemności, jaką zapewnia każdy łyk chłodnej, gazowanej wody. Ciesz się jej perfekcyjnym smakiem dzięki dokładnej filtracji. Zaproś innowację do swojej kuchni i odmień swoje życie.

W viverto.pl łączymy design z technologią przyszłości. Sprawdź naszą ofertę i zamów Grohe Blue Home Zestaw Startowy w atrakcyjnej cenie już dziś.

Kod producenta:31541000
Rodzaj:Zestaw
Kolorystyka:Chrom

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone