0

Zestawy baterii

(126 produktów)

Szukasz baterii prysznicowej lub zestawu natryskowego do Swojej łazienki? Jesteś już zmęczony porównywaniem różnych ofert i dopasowywaniem poszczególnych produktów do siebie? Jeśli tak, to jesteś w dobrym miejscu. Tutaj nie musisz dobierać poszczególnych elementów armatury łazienkowej oddzielnie. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy nowoczesne i niezwykle stylowe zestawy baterii prysznicowych. A różnorodność ich konstrukcji, wzornictwa i funkcji dodatkowych sprawia, że z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź zatem ofertę sklepu viverto.pl i wybierz zestaw baterii dopasowany do Twoich potrzeb.

Zestaw Prysznicowo Wannowy Podtynkowy Keria Czarny Mat AREX.SET.2047BL Excellent
Promocja-15%
Zestaw Prysznicowo Wannowy Podtynkowy Pi Czarny Mat AREX.SET.1247BL Excellent
Promocja-15%
Zestaw Prysznicowy Euphoria XXL 27964000 Grohe

Zestaw Prysznicowy Euphoria XXL 27964000 Grohe

2299.48PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Zestaw PrysznicowoWannowy Rain Altar AREX.SY.781CR Actima
Promocja-15%Darmowa dostawa

Zestaw Prysznicowo-Wannowy Rain Altar AREX.SY.781CR Actima

1645.00PLN / szt 1399.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zestaw PrysznicowoWannowy Podtynkowy Seria Pi AREX.SET.1245CR Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

Zestawy baterii - mała rzecz, a cieszy

Prysznic jest jedną z tych drobnych przyjemności, którą możemy zafundować sobie bez żadnego poczucia winy - z czystą radością i lekkością. Nie jest to czekoladka czy kolejny kawałek pysznej potrawy - który nabije licznik naszej wagi. Nie jest to też kolejny niepotrzebny nam gadżet. Jest to chwila relaksu i odprężenia, w której możemy pobyć sami ze sobą i zmyć z siebie cały stres. A zestawy baterii prysznicowych dostępne w ofercie sklepu viverto.pl skutecznie zwiększą przyjemność z każdego branego prysznica.

Kąpiel pod prysznicem jest o wiele przyjemniejsza, kiedy postawimy na w pełni dopasowany zestaw baterii prysznicowych, który jest nie tylko funkcjonalny i wygodny w użyciu, ale także odznacza się nowoczesnym i pięknym designem. Nowoczesne zestawy baterii do łazienki nadają jej wyjątkowego stylu. Łącznie fundujemy sobie wspaniałą ozdobę łazienki i urządzenie, które ukoi nasze napięte mięśnie pod strumieniem ciepłej wody lub przeciwnie, orzeźwi i rozbudzi nas chłodnym prysznicem.

Zestawy baterii prysznicowych - co wchodzi w ich skład?

W większości przypadków zestaw baterii prysznicowych zawiera głowicę prysznicową, baterię, wąż prysznicowy oraz główkę prysznica. Oprócz tego w zestawie baterii łazienkowych znaleźć można także drążek prysznicowy, uchwyt oraz obrotowe ramię prysznica. W poszczególnych zestawach dostępne są także deszczownice o zróżnicowanych kształtach - kwadratowa lub okrągła oraz baterie prysznicowe termostatyczne.

O tym, co znajdziesz w poszczególnym zestawie, przeczytasz w opisie danego produktu. Warto to zrobić, ponieważ poszczególne zestawy różnią się pomiędzy sobą zawartością. Poza tym znajdziesz w nich produkty o różnej funkcjonalności - jedne będą wyposażone w baterię termostatyczną z blokadą temperatury i opcją ustawiania siły strumienia, a inne będą zawierać tradycyjną słuchawkę prysznicową, węża i uchwyt montowany do ściany.

Przy czym warto również zwrócić uwagę na to, że część asortymentu to zestawy baterii łazienkowych montowanych naściennie, a część to zestawy baterii podtynkowych. Dlatego trzeba dokładnie czytać opisy produktów, aby nie mieć wątpliwości, z jakim systemem prysznicowym mamy do czynienia.

Zestaw baterii łazienkowych - styl i funkcjonalność

Dostępne w sklepie viverto.pl zestawy baterii łazienkowych to produkty wysokiej jakości, pochodzące od znanych i cenionych producentów, takich jak GROHE, Excellent, Hansgrohe, Giuliani Giovanni, Demm, Tres czy Actima. Na ten niezwykle szeroki asortyment składają się zestawy wannowe i zestawy baterii prysznicowych o niezwykle zróżnicowanym wzornictwie i wyposażeniu. Wszystkie jednak odznaczają się funkcjonalnością, dzięki której ich użytkowanie jest proste i wygodne.

W sklepie viverto.pl znajdziesz zarówno zestawy prysznicowe o designie minimalistycznym - zwłaszcza zestawy baterii podtynkowych, jak i zestawy baterii łazienkowych w stylu klasycznym czy retro - stylowe baterie o cylindrycznych kształtach, dostępne również w kolorze matowej czerni. Dzięki temu łatwo dopasujesz zestaw baterii prysznicowej do aranżacji Swojej łazienki.

Zestawy baterii podtynkowych - minimalizm i nowoczesność

Do najbardziej minimalistycznych zestawów baterii prysznicowych zaliczyć można baterie prysznicowe podtynkowe, gdzie każdy z elementów zestawu montowany jest oddzielnie. W ten sposób znika charakterystyczny dla prysznica drążek, na którym montowana jest zwyczajowo słuchawka prysznicowa i deszczownica. W niektórych zestawach dostępnych w sklepie viverto.pl można znaleźć komplety prysznicowe, w których deszczownica może być zamontowana na ścianie lub na suficie. Takie zestawy baterii prysznicowych nie tylko świetnie wyglądają i nadają łazience lekkości oraz przestronności, ale są również łatwe w utrzymaniu czystości.

Zestawy wannowe, czyli odprężający prysznic w wannie

Prysznic to nie tylko domena kabin prysznicowych. Równie dobrze można brać go w wannie, co ułatwiają zestawy wannowe, niczym nieodbiegające pod kątem swojej funkcjonalności i designu, od typowych zestawów prysznicowych. Zestawy wannowe dostępne są w postaci natynkowej i podtynkowej. Jeśli mamy wannę, to warto postawić na takie rozwiązanie i wybrać zestaw wannowy, ponieważ prysznic w wannie jest równie przyjemny i odprężający, jak w kabinie prysznicowej.

Oryginalne zestawy baterii do łazienki - kwadratowa deszczownica a może panel prysznicowy?

Wśród oryginalnych rozwiązań z zakresu prysznicowej armatury łazienkowej, na szczególną uwagę zasługują deszczownice o niestandardowych kształtach (np. kwadratowym), zestawy baterii podtynkowych o okrągłych lub prostokątnych rozetach i ciekawie zaprojektowanych uchwytach, a także nowoczesne panele prysznicowe.

O ile zestawy baterii prysznicowych czy wannowych, to jednak coś, co spotyka się w łazienkach najczęściej, o tyle panele prysznicowe są perełkami, na które trudniej się natknąć. A rozwiązanie to jest przecież niezwykle oryginalne i nadaje strefie prysznica nie tylko nowoczesnego stylu, ale także dużo większej funkcjonalności.

Jedną z największych zalet paneli prysznicowych jest większa liczba dysz, dzięki temu możemy wziąć prawdziwy prysznic masujący, gdzie strumienie wody uderzają w nas nie tylko z góry, ale także z boku. Wrażenia są niesamowite, a stopień rozluźnienia po takich biczach wodnych, trudny do opisania. Dlatego warto i takie zestawy prysznicowe wziąć pod uwagę, przy wyborze tego najlepszego!

Zestawy baterii - w komplecie się opłaca!

Jedną z największych zalet, jaką mają zestawy baterii do łazienki, jest to, że po prostu kupujemy szybko i wygodnie gotowy już komplet armatury. Na tym się jednak nie kończy. Kolejnym plusem, tym razem dla Twojej kieszeni, jest to, że zakup zestawu baterii bardziej się opłaca, ponieważ wychodzi on taniej, niż kupowanie wszystkich elementów armatury łazienkowej oddzielnie. Dlatego warto postawić na dostępne w ofercie sklepu viverto.pl zestawy baterii łazienkowych. Zapraszamy, zadowolenie gwarantowane!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone