0

Akcesoria do grzejników

(47 produktów)
Maskujące rozety, zawory, elementy termostatu, grzałki elektryczne… Wszystko to znajdziesz poniżej. To niezbędne elementy, które sprawiają, że grzejnik w Twoim domu może spełniać swoje funkcje. Podobnie, jak w przypadku innych akcesoriów, tak i tu – mimo, że małe i często nawet niezbyt widoczne, muszą one być trwałe oraz solidne. W Viverto.pl stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów, więc nie musisz martwić się o jakość. Zobacz koniecznie!

Akcesoria do grzejników

Akcesoria do grzejników oraz akcesoria do grzejników łazienkowych to bardzo istotne elementy każdej łazienki. Wydawać by się mogło, że tak niewielkie części nie mają aż tak dużego znaczenia, to jednak ich jakość jest kluczowa, jeśli chodzi o poprawne działanie grzejnika. Dlatego tak ważne jest, by dobierając akcesoria zwracać uwagę na trwałość poszczególnych elementów.
W tej kategorii w sklepie internetowym Viverto.pl znaleźć można między innymi różnego rodzaju zawory, rozety maskujące, maskownice, głowice termostatyczne (srebrne i białe), adaptery i wiele innych rzeczy, które są konieczne do odpowiedniego działania grzejnika.

Wśród wielu akcesoriów, które spełniają jedynie funkcje techniczne (zawory itp.), dostępne są także inne produkty, jak np. bardzo praktyczny, a zarazem piękny wieszak na ręczniki, przypominający formą zyg-zak. Włoski design, niebanalny projekt i chromowa kolorystyka sprawią, że wpasuje się on w niemal każde nowoczesne wnętrze.


Na uwagę zasługuje także grzałka elektryczna Moa z praktycznym, spiralnym kablem, który nie zajmuje zbyt dużo miejsca oraz z wygodnym panelem sterującym, dzięki któremu w prosty sposób ustawimy żądaną temperaturę grzejnika od 30 do 60 stopni Celsjusza. Co ważne, grzałka wyposażona jest w specjalne systemy chroniące ją przed zamarzaniem, jak również przegrzaniem. Ciekawą i zarazem bardzo przydatną opcją jest funkcja suszenia, dzięki której można rozgrzać grzałkę na dwie godziny, po których grzałka wyłącza się. W sam raz, by wysuszyć ręcznik czy bieliznę.

Haczyki na grzejnik łazienkowy

To kolejny element, którego poszukują konsumenci. Grzejniki w łazienkach spełniają bowiem wiele funkcji. Nie tylko ogrzewają pomieszczenie, ale często są wykorzystywane jako wieszak na ręczniki. Materiał rozwieszony na szczeblach już po kilkunastu minutach rob się suchy. Co jednak w momencie, kiedy potrzebujesz dodatkowej przestrzeni? Wiele osób decyduje się także na designerskie grzejniki dekoracyjne, którym brak szczebli. Dla takich osób świetnym rozwiązaniem mogą być wieszaki na ręczniki do grzejnika. Zostały one zaprojektowane w sposób, by współgrać z wybranymi modelami źródeł ciepła.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone