Akcesoria do grzejników

Maskujące rozety, zawory, elementy termostatu, grzałki elektryczne… Wszystko to znajdziesz poniżej. To niezbędne elementy, które sprawiają, że grzejnik w Twoim domu może spełniać swoje funkcje. Podobnie, jak w przypadku innych akcesoriów, tak i tu – mimo, że małe i często nawet niezbyt widoczne, muszą one być trwałe oraz solidne. W Viverto.pl stawiamy wyłącznie na sprawdzonych producentów, więc nie musisz martwić się o jakość. Zobacz koniecznie!
Grzałka Elektryczna 600W Biała GREX.600W.WH Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

399.00PLN / szt 339.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grzałka Elektryczna 600W Chrom GREX.600W.CR Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

470.00PLN / szt 399.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grzałka Elektryczna 600W Czarna GREX.600W.BL Excellent
Promocja-15%Darmowa dostawa

399.00PLN / szt 339.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zawór Termostatyczny Volaro Prawy Czarny GREX.VO50P.BL Excellent
Promocja-14%

525.00PLN / szt 449.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zestaw Maskujący Volaro Czarny GREX.VO127.BL Excellent
Promocja-16%

130.00PLN / szt 109.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zawór Termostatyczny Volaro Prawy Biały GREX.VO50P.WH Excellent
Promocja-14%

525.00PLN / szt 449.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Zawór Termostatyczny Volaro Lewy Biały GREX.VO50L.WH Excellent
Promocja-14%

525.00PLN / szt 449.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Akcesoria do grzejników

Akcesoria do grzejników oraz akcesoria do grzejników łazienkowych to bardzo istotne elementy każdej łazienki. Wydawać by się mogło, że tak niewielkie części nie mają aż tak dużego znaczenia, to jednak ich jakość jest kluczowa, jeśli chodzi o poprawne działanie grzejnika. Dlatego tak ważne jest, by dobierając akcesoria zwracać uwagę na trwałość poszczególnych elementów.
W tej kategorii w sklepie internetowym Viverto.pl znaleźć można między innymi różnego rodzaju zawory, rozety maskujące, maskownice, głowice termostatyczne (srebrne i białe), adaptery i wiele innych rzeczy, które są konieczne do odpowiedniego działania grzejnika.

Wśród wielu akcesoriów, które spełniają jedynie funkcje techniczne (zawory itp.), dostępne są także inne produkty, jak np. bardzo praktyczny, a zarazem piękny wieszak na ręczniki, przypominający formą zyg-zak. Włoski design, niebanalny projekt i chromowa kolorystyka sprawią, że wpasuje się on w niemal każde nowoczesne wnętrze.


Na uwagę zasługuje także grzałka elektryczna Moa z praktycznym, spiralnym kablem, który nie zajmuje zbyt dużo miejsca oraz z wygodnym panelem sterującym, dzięki któremu w prosty sposób ustawimy żądaną temperaturę grzejnika od 30 do 60 stopni Celsjusza. Co ważne, grzałka wyposażona jest w specjalne systemy chroniące ją przed zamarzaniem, jak również przegrzaniem. Ciekawą i zarazem bardzo przydatną opcją jest funkcja suszenia, dzięki której można rozgrzać grzałkę na dwie godziny, po których grzałka wyłącza się. W sam raz, by wysuszyć ręcznik czy bieliznę.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone