Akcesoria malarskie

Planujesz malowanie ścian albo innych konstrukcji czy elementów? Masz już farby i brakuje Ci tylko odpowiedniego sprzętu do malowania? W ofercie naszego sklepu Viverto.pl bez problemu znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria i narzędzia do malowania, dzięki którym szybko i wygodnie położysz farbę, a także zabezpieczysz pomieszczenie oraz znajdujące się w nim wyposażenie przed zachlapaniem. Sprawdź naszą ofertę akcesoriów malarskich. Na pewno znajdziesz w niej wszystko, co będzie Ci potrzebne!

Taśma Tynkarska Orange 48x50 Silveno

26.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Angielski 25mm/44 Painter

1.77PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Angielski 50mm/51 Painter

2.73PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Angielski 36mm/44 Painter

2.18PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Kaloryferowy 25mm Painter

2.18PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kuweta Malarska Big 33x34 cm Marrob

7.87PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Kaloryferowy 50mm Painter

3.13PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Angielski 63mm/51 Painter

3.55PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Angielski 76mm/51 Painter

4.50PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Kaloryferowy 63mm Painter

3.55PLN / szt
W MAGAZYNIE
Pędzel Angielski 20mm/44 Painter

1.77PLN / szt
W MAGAZYNIE
Kratka Malarska Duża 28x32 Painter

3.97PLN / szt
W MAGAZYNIE

Profesjonalne akcesoria malarskie - co będzie Ci potrzebne do malowania?

Malowanie ścian nie będzie trudne, jeśli do pomocy wykorzystasz niezawodne i profesjonalne akcesoria malarskie. Co istotne, narzędzia do malowania ścian wcale nie są drogie, a pozwalają osiągnąć niezwykłe efekty, nawet w takiej sytuacji, kiedy malujesz pierwszy raz w życiu.

Jeszcze nie tak dawno bycie malarzem wymagało posiadania zmysłu estetyki i pewnej ręki. Dzisiaj profesjonalne rezultaty malowania można osiągnąć, wykorzystując do tego nowoczesne narzędzia malarskie, takie jak niechlapiące wałki do malowania, taśmy malarskie oraz szereg akcesoriów ochronnych, dzięki którym po skończeniu pracy nie będziesz musiał czyścić rozchlapanej farby. Co istotne, w sklepie Viverto.pl znajdziesz wszystkie akcesoria do malowania ścian, jakie są dostępne na rynku! Z nami pomalujesz każde pomieszczenie - i nie tylko!

Przyrządy do malowania ścian - pędzle, wałki i kuwety

Wśród asortymentu obejmującego akcesoria malarskie, do podstawowych narzędzi należą oczywiście wszelkiego rodzaju wałki malarskie, pędzle malarskie oraz kuwety i kratki malarskie. W ofercie sklepu Viverto.pl znajdziesz wałki o różnej wielkości i poszyciu (np. gładkie wałki malarskie, wałki z runem czy wałki z włosiem). Dostępne są również oddzielnie same uchwyty do wałka i tzw. zapas, czyli sam wałek bez uchwytu.

Podobnie jest w przypadku pędzli malarskich, których także posiadamy niezwykle bogatą ofertę, obejmującą m. in. pędzle angielskie, półangielskie, włoskie, okrągłe, płaskie, kaloryferowe czy szerokie pędzle tapetowe. Przy czym zarówno większość pędzli, jak i wałków malarskich oferujemy w szerokiej gamie rozmiarów, co pozwoli Ci znaleźć narzędzie malarskie w pełni dostosowany do Twoich potrzeb.

Akcesoria zabezpieczające - ochrona nie tylko przed zachlapaniem

Akcesoria malarskie to nie tylko przyrządy do malowania ścian, ale także szereg produktów, które pozwalają zabezpieczyć pomieszczenie czy znajdujące się w nim wyposażenie przed zachlapaniem. W tym celu zastosowanie znajdują folie malarskie, których asortyment w Viverto.pl także jest bardzo bogaty.

Do dyspozycji masz folię antychlap, a także folie malarskie (zob. także folie ochronne i kurtyny przeciwpyłowe) w postaci plandeki oraz folie malarskie samoprzylepne, które świetnie sprawdzają się np. do zabezpieczania okien. Ciekawą propozycją są również folie na rączce (folia ministrecht), które pozwalają do zabezpieczenia mniejszych elementów.

Taśmy malarskie - pomalujesz tak, jak zrobiłby to profesjonalista!

Wynalazkiem, który pozwoli Ci pomalować ściany w taki sposób, jakiego nie powstydziłby się profesjonalista, są taśmy malarskie. Dzięki nim wszystkie krawędzie, gdzie łączą się kolory, są całkowicie równe. Ponadto te akcesoria malarskie pozwalają uzyskać świetne rezultaty dekoracyjne, w banalnie prosty sposób. Ściana pomalowana dwoma kolorami z równymi krawędziami? Wystarczy zastosować taśmy malarskie i wszystko wygląda jak pomalowane od linijki!

Przy czym taśma malarska może również zabezpieczać przed zabrudzeniem farbą takie elementy wyposażenia jak np. karnisze, parapety czy ościeżnice. Co ważne, w ofercie naszego sklepu Viverto.pl znajdziesz bardzo bogaty wybór taśm malarskich - w tym taśmy maskujące i taśmy tynkarskie, o różnej szerokości.

Narzędzia malarskie w Viverto.pl

Jeśli zależy Ci na jeszcze szybszym znalezieniu potrzebnych narzędzi do malowania, skorzystaj ze szczegółowych kategorii produktowych obejmujących dostępne w Viverto.pl akcesoria malarskie, takie jak np. folie i osłony malarskie, wałki malarskie i akcesoria czy pędzle malarskie. Wchodząc w daną kategorię, zobaczysz pełną ofertę konkretnych narzędzi. Pamiętaj, że nasz asortyment obejmuje wszystkie niezbędne przybory do malowania ścian oraz innych elementów czy konstrukcji, takich jak ogrodzenia, bramy, meble ogrodowe, płoty czy dachy. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka

VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone