0

Akcesoria prysznicowe

(97 produktów)
Po zamontowaniu prysznica i skompletowaniu wszystkich jego niezbędnych elementów, przychodzi czas na dobór akcesoriów. Przestrzeń pod prysznicem jest bowiem miejscem, w którym liczy się doskonała organizacja miejsca, a co za tym idzie komfort jego użytkowania. W tej kategorii w Viverto.pl znajdziesz między innymi uchwyty i ramiona prysznicowe czy przełączniki sterujące wodą. A dla miłośników śpiewania pod prysznicem przygotowaliśmy coś specjalnego… Sprawdź poniżej!
Przyłącze Kątowe Origin Czarny Mat A4262536 Vitra
Darmowa dostawa
Ramię Deszczownicy Origin Czarny Mat A4263136 Vitra
Darmowa dostawa

Akcesoria prysznicowe – przydatne dodatki

Przestrzeń pod prysznicem jest miejscem, które należy dobrze zorganizować, by codzienna kąpiel była przyjemnością. Odpowiednie akcesoria do kabin prysznicowych pozwolą na oszczędność miejsca, a sprytne rozwiązania sprawią, że codzienny prysznic stanie się czymś niezwykłym.

Akcesoria pod prysznic to nie tylko elementy związane z baterią prysznicową, jak np. specjalne ramiona do deszczownicy, które podtrzymując ją sprawiają, że możemy w spokoju poddać się relaksującemu prysznicowi. To też między innymi ciekawe rozwiązania, które mają ułatwiać i uprzyjemniać nam życie. Oto kilka z nich.

Nie każdy może pozwolić sobie na drogą kabinę prysznicową z wmontowanym w jej konstrukcję radiem. Jeśli kochamy śpiewać pod prysznicem (a chyba większość z nas to robi), doskonałym pomysłem będzie np. całkowicie wodoodporny głośnik bluetooth. Taki gadżet znajdziemy w ofercie Grohe (stworzony we współpracy z firmą Philips). Głośnik montowany jest na drążku prysznicowym, a jedno ładowanie starcza na 8 godzin użytkowania.

Akcesoria pod prysznic mogą być montowane na stałe, jednak dostępne są także na rynku gadżety i akcesoria wyposażone w specjalną przyssawkę. Wśród tego typu produktów znajdziemy specjalne mydelniczki, uchwyty na kosmetyki czy gąbki, a nawet uchwyty na słuchawkę prysznicową. Takie rozwiązanie jest bardzo wygodne, ponieważ w każdej chwili możemy zmienić miejsce, w którym dane akcesorium się znajduje.

Na uwagę zasługują także kaskadowe wylewki, które zmieniają zwykłą kabinę prysznicową w strefę relaksu. Zaprojektowane w specjalny sposób sprawiają, że woda spływa pod odpowiednim kątem umożliwiającym wygodną kąpiel pod prysznicem. Strumień wody wypływający z wylewki kojarzy się z naturalną strugą wody, spadającą wprost z górskich skał, dzięki czemu zwykła kąpiel może stać się zmysłowym doznaniem.

Akcesoria do kabiny prysznicowej to także różnego rodzaju przełączniki, które – montowane podtynkowo – nie dość, że pięknie wyglądają, to w dodatku zapewniają wygodne sterowanie źródłami wody pod prysznicem. Do tej kategorii zaliczymy także rozmaite uchwyty prysznicowe – krótko mówiąc akcesoria prysznicowe to wiele drobnych elementów, które są niezbędne podczas codziennej kąpieli lub po prostu ułatwiają życie!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Kolorystyka
Wersja baterii
Wylewka
Wykończenie
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone