0
aranżacja łazienki formia grey play viverto

Aranżacja łazienki w stylu hiszpańskim

Wyrazisty patchwork, drewniany motyw i nowoczesne oblicze betonu. Poznaj nasz przepis na łazienkę w stylu hiszpańskim w odświeżonej wersji. Pozwól zaskoczyć się jej funkcjonalnością i stwórz z nami wnętrze inspirowane gorącym klimatem półwyspu iberyjskiego.

Łazienka hiszpańska – wyrazista, ale subtelna

Chociaż pierwsze skojarzenie z Hiszpanią przywodzi na myśl wielobarwne wnętrza, w naszej aranżacji postawiliśmy na nieco subtelniejsze motywy. Nawiązaniem do wielowymiarowej kultury są płytki patchwork Play Classic Sage, które dodają aranżacji wyrazistości. Połączyliśmy je z coraz chętniej wybieranymi płytkami imitującymi beton. Dwa odcienie szarości są zasługą kolekcji Tubądzin­: Formia Graphite oraz Formia Grey. W naszej łazience hiszpańskiej swoje miejsce znalazło także drewno w trwałej formie ceramiki. Płytki Arbaro Grey wprowadziły nieco ciepła do aranżacji, stanowiąc połączenie pomiędzy surowością szarości a oryginalnością patchworku.

Mała łazienka w stylu hiszpańskim – koniecznie z wanną

Hiszpanie uwielbiają relaks, dlatego w łazience inspirowanej tym stylem umieściliśmy dużą, wygodną wannę. W naszej aranżacji postawiliśmy na wolnostojący model o opływowym kształcie. Jego dopełnieniem jest funkcjonalna ceramika. Miskę Wiszącą Sento zestawiliśmy z bidetem podwieszanym z tej samej kolekcji. Wraz z Baterią Bidetową Eurostyle S tworzy on niezwykle funkcjonalny komplet. W hiszpańskiej łazience zabraknąć nie mogło także masywnych mebli. W naszym projekcie wykorzystaliśmy duet prostej formy i funkcjonalności, w postaci białej szafki pod umywalkę o geometrycznym kształcie. Wpuściliśmy w nią umywalkę producenta Elita, dopełniając błyszczącym chromem Baterii Umywalkowej Eurostyle S Grohe.
Szukasz pomysłu na łazienkę z gorącym motywem iberyjskich wnętrz? Zainspiruj się naszym projektem i stwórz swoją prywatną przestrzeń do relaksu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

Płytka Arbaro Grey Mat Rekt. 19,3x120,2 Ceramica Limone
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
Miska Wisząca Sento Bezrantowa 54cm 7748B0030075 Vitra
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
Deska Wolnoopadająca Sento Slim 120003R009 Vitra
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
Bidet Podwieszany Sento 54x36,5 4338B0031046 Vitra
CASHBACK 100 ZŁ ZA 1000 ZŁDarmowa dostawa
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone