0
Aranżacja łazienki z czarną kabiną viverto.pl

Aranżacja łazienki z czarną kabiną

Szarość, czerń, złoto i biel – cztery filary designu. Poszukując pomysłu na funkcjonalne i estetyczne wnętrze łazienki, postawiliśmy na wyjątkowe połączenie czterech różnych barw, które pozwoliły nam zaaranżować przestrzeń w loftowym klimacie. Poznaj szczegóły naszej łazienki z czarną kabiną, w której różne motywy łączą się, by stworzyć unikalne wnętrze.

Łazienka z czarnym prysznicem – tło w postaci lastryko

W tym projekcie postawiliśmy na kolekcję, która powstała dzięki współpracy marek Cerrad i La Mania Home. Stanowi ona zupełnie nowe spojrzenie na lastryko, czyli materiał, którego powrót do wnętrz świętujemy już od kilku sezonów. To kolekcja Ceppo Nuovo dostępna w dwóch odcieniach: ciemniejszym Graphite oraz jaśniejszym – Ceppo Nuovo Silver. Użycie przez nas dwóch wykończeń powierzchni: matu i poleru jest celowe – w ten prosty sposób wyróżniliśmy wybrane strefy pomieszczenia, nadając im głębi. Projekt łazienki z czarną kabiną uzupełniają płytki imitujące beton od tego samego konceptu o nazwie Modern Concrete Silver Mat. Całość zestawiona ze sobą prezentuje się naprawdę ciekawie, stanowiąc pierwszy z czterech filarów naszego projektu.

Łazienka czarny prysznic – odpowiednie dodatki nadadzą jej charakteru

Jakie dodatki będą równoważyć bogate wzornictwo terazzo? My postawiliśmy na zaskakujące połączenie stylów retro i loft. Pierwszy z nich widoczny jest w użytej w projekcie ceramice. Seria New Classic marki Laufen czerpie z blasku minionych epok, wprowadzając do naszej łazienki nutkę nostalgii. To także drugi z filarów wnętrza. Trzeci stanowi złota armatura łazienkowa hiszpańskiej marki Tres. Bateria umywalkowa Study Colors i podtynkowy zestaw prysznicowy zostały zwieńczone matową powłoką o lekko przetartej powierzchni. Przewodnik po naszej aranżacji kończymy na czwartym filarze – czerni. Wyrazisty kolor stał się kontrastującym, a zarazem mocnym punktem projektu. Mała łazienka z czarnym prysznicem oraz czarnym grzejnikiem nabrała loftowego charakteru.

W viverto.pl tworzymy łazienki, pełne nowoczesnych rozwiązań. Zainspiruj się naszymi aranżacjami i stwórz z nami projekt, dzięki któremu wyrazisz siebie.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone