0
Aranż Regal marmo viverto.pl

Aranżacja łazienki ze złotą armaturą

Łazienka nie jest wyłącznie miejscem służącym do codziennej higieny. To miejsce, którego wystrój jest równie ważny. Jeżeli cenisz sobie design w najlepszym wydaniu i poszukujesz pomysłu na naprawdę wyjątkową aranżację, spójrz tylko na nasz projekt. Połączyliśmy w nim ponadczasowy, kamienny motyw w postaci płytek ceramicznych od grupy Tubądzin ze złotą armaturą, która dodała wnętrzu elegancji. Poznaj przepis na łazienkę pełną blasku i zainspiruj się nią podczas tworzenia przestrzeni w Twoim domu.


Łazienka ze złotymi dodatkami – postaw na kontrast

Nasz projekt wygląda luksusowo i naturalnie ze względu na obecne w nim kamienne motywy. Aby sprostały one warunkom panującym w łazience, postawiliśmy na dwie kolekcje płytek polskiego producenta Tubądzin. Ciemne kafle o pięknym, wyraźnym wzornictwie Regal Stone wykorzystaliśmy w strefie kąpielowej. Przedstawiliśmy je w dwóch wykończeniach: matowym oraz polerowanym. Kontrastem dla czarnej glazury jest kolekcja Marmo d’Oro, która nadała wnętrzu przestrzeni i sprawiła, że pomieszczenie nabrało iście pałacowego stylu. Płytki imitujące marmur również posiadają dwa wykończenia. Taka gra sprawiała, że całość nabrała charakteru przywołującego na myśl aranżacje w stylu glamour. Łazienka biało czarna ze złotem wpisuje się więc w kanon najmodniejszych projektów 2021 roku, łącząc naturalne wykończenia z oryginalnymi motywami.

Łazienka ze złotą armaturą – akcent, który odmienia wygląd aranżacji

Jak wskazują trendy i wybory konsumentów kolorowa armatura coraz częściej gości w projektach łazienek. W naszym wnętrzu nie mogło więc zabraknąć gorących nowości. Aby nie zaburzyć aranżacji, zdecydowaliśmy się na złoto. Jest ono szlachetne niczym marmur i bardzo praktyczne. Ciepły blask obecny jest w strefie kąpielowej za sprawą kabiny prysznicowej ze złotymi profilami. W jej wnętrzu zainstalowaliśmy podtynkowy zestaw prysznicowy z serii X-Line od producenta Vitra. Ta sama kolekcja posłużyła jako dopełnienie umywalki Meg11, na której stanęła złota bateria umywalkowa A4232123EXP. Piękne lśnienie wprowadza do wnętrza także grzejnik Asket, Sunerzha, który zawisnął obok wanny wolnostojącej marki Emporia. Łazienka ze złotem zyskała na przestrzeni dzięki lustrom – to one optycznie powiększyły pomieszczenie.

Nowocześnie, ale z nutką klasyki. Tak prezentują się łazienki ze złotem. Wykorzystaj motywy w nich obecne, żeby stworzyć aranżację swojej toalety, łączącą design i praktyczne rozwiązania. Zobacz także szczegóły użytych przez nas materiałów na filmie:

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone