Vitra

Vitra – nowoczesna marka ze świeżym spojrzeniem

Firma Vitra skupia się na nowatorskich innowacjach, zaawansowanych technologicznie metodach produkcji oraz współpracy z najlepszymi projektantami, którzy są odpowiedzialni za unikatowy design produktów marki. Dzięki wymienionym komponentom ceramika sygnowana logo Vitra zyskała uznanie na rynku międzynarodowym, a jej propozycje z zakresu ceramiki cieszą się niesłabnącą popularnością oraz stale rosnącym gronem usatysfakcjonowanych klientów. Firma Vitra posiada rozbudowaną ofertę – od klasycznych propozycji, które znajdą swoje zastosowanie w łazienkach urządzonych w każdym stylu, przez nowoczesne i designerskie produkty dla wymagających, aż po specjalistyczne rozwiązania uwzględniające potrzeby osób starszych i niepełnosprawnych. Zaawansowane technologicznie produkty nie tylko cieszą oko eleganckim designem, lecz przede wszystkim wyróżniają się na tle propozycji konkurencji wysoką funkcjonalnością, jakością oraz wygodą codziennego użytkowania.

 

Niepowtarzalna ceramika o wysmakowanym wzornictwie

Designerzy związani z marką trzymają rękę na pulsie oraz śledzą najnowsze trendy, dzięki czemu są zawsze najlepiej zorientowani w temacie najaktualniejszych tendencji, które znajdują swoje odzwierciedlenie w nowych kolekcjach firmy. Wszystkie produkty marki charakteryzuje unikalny design, który sprawia, że są rozpoznawalne na całym świecie – ceramika Vitra cieszy oko delikatną linią, zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami i oryginalną formą. Umywalki Vitra to zarówno klasyczne propozycje, doskonale odnajdujące się w klasycznych łazienkach, jak i awangardowe umywalki o futurystycznych kształtach, które będą ozdobą każdej nowoczesnej łazienki.

Bidety i miski WC Vitra to również kolekcja eleganckich propozycji, dostosowanych nawet do niewielkich łazienek zaaranżowanych na ograniczonym metrażu. Kompaktowe wymiary i szereg przydatnych funkcji to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wygodne rozwiązania oraz najwyższą jakość wykonania. W ofercie marki Vitra możemy znaleźć również eleganckie i nowoczesne baterie łazienkowe, które tworzą zgrany zespół z proponowaną ceramiką. Innowacyjne zestawy ze stelażem podtynkowym i miską WC to komfortowe rozwiązanie dla osób, które szukają gotowych i niezawodnych rozwiązań sanitarnych.

 

Wysokie standardy higieny

Marka Vitra wznosi poziom higieny osobistej na możliwie najwyższy poziom – wszystkie produkty marki są niezwykle łatwe w utrzymaniu w czystości i codziennej pielęgnacji. Bidety i miski WC Vitra zostały wykonane ze specjalistycznych materiałów oraz pokryte innowacyjną powłoką, która zapobiega rozwojowi bakterii, osadów oraz kamienia. Również ich prosta, elegancka forma i linii sprawia, że toalety marki Vitra nie sprawiają żadnych trudności podczas czyszczenia.

Zaawansowane modele bidetów oraz misek WC zostały wyposażone w szereg innowacyjnych funkcji takich jak samoczyszcząca się dysza bidetowa, automatyczne zamykanie oraz otwieranie deski, regulacja temperatury wody czy pochłanianie zapachów, a także możliwość wyposażenia bidetów oraz misek WC Vitra w specjalistyczny detergent, który dba o czystość przy każdym spłukiwaniu wody. Jak widać, propozycje marki zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów, którzy cenią nie tylko unikalny design, lecz przede wszystkim praktyczne i funkcjonalne rozwiązania.

 

Ceramika i armatura Vitra, czyli łazienka eco-friendly

Marka Vitra swoją filozofię produkcji opiera o koncepcję zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego korzystania z zasobów naturalnych , a jej celem jest zmniejszenie zużycia wykorzystywanej energii oraz zasobów naturalnych. Założenia te sprawiają, że firma Vitra projektuje rozwiązania do ekologicznych, przyjaznych dla środowiska naturalnego łazienek, które mają zachęcać do zrównoważonej eksploatacji surowców takich jak np. woda.

Baterie łazienkowe Vitra poza niepowtarzalnym, cieszącym oko designem zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji, które w realny sposób pozwalają dbać o stan środowiska naturalnego oraz wyraźnie ograniczyć wydatki przeznaczone na gospodarstwo domowe. Zminimalizowanie niepotrzebnego i nadprogramowego zużycia wody bez straty dla wydajności baterii i komfortu codziennego użytkowania to prymarna zaleta baterii łazienkowych Vitra.

 

Rozwiązania dla łazienek o specjalnych potrzebach

Marka Vitra szczególnie dobrze odnajduje się w tworzeniu rozwiązań do niewielkich łazienek, które pozwalają optymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, nie tracąc na jakości, estetyce oraz wygodzie codziennego użytkowania. Dostępne w ofercie umywalki, miski WC czy bidety Vitra to kolekcje oryginalnej ceramiki sanitarnej, która urzeka eleganckim designem, ale przede wszystkim zachwyca wysoką funkcjonalnością. Projektanci firmy Vitra nie zapominają również o potrzebach osób starszych lub niepełnosprawnych, oferując antypoślizgowe systemy do brodzików oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań, które ułatwiają codzienne korzystanie z łazienki użytkownikom o szczególnych potrzebach.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rozwiązań sanitarnych i ceramiki łazienkowej firmy Vitra.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Pomieszczenie
Rodzaj powierzchni
Rodzaj
Kolorystyka
Kraj pochodzenia
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Powłoka

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone