0
Cielo a Terra aranż01 Viverto.pl

Aranżacja różowej łazienki

Szukasz pomysłu na łazienkę jedyną w swoim rodzaju? Tylko spójrz na naszą aranżację. Prawda, że ciężko jest oderwać od niej wzrok? Wszystko za sprawą wyjątkowych, różowych płytek. Stały się one bazą dla dwóch oryginalnych płaszczyzn. Jedną z nich uzyskaliśmy dzięki tapecie we flamingi, druga jest zasługą białej mozaiki o nietypowym kształcie. Zainspiruj się wnętrzem pełnym wyrazistości i poznaj armaturę i ceramikę wykorzystaną w tym projekcie.

Łazienka pudrowy róż – może być stylowa i nowoczesna

Trzy różne wzornictwa, połączone w jednym pomieszczeniu pozwoliły nam stworzyć naprawdę niecodzienną aranżację. Jej podstawą jest kolekcja polskiej marki Tubądzin, Cielo e Terra Polvere. Ich matowa struktura tworzy wyjątkową powierzchnię. Drugim zastosowanym elementem jest elegancka mozaika Bianco Up Down 1 z tej samej kolekcji. Jej piękna forma stanowi kontrast dla jednolitej barwy płytek. Prawdziwą gwiazdą naszej aranżacji jest jednak fantazyjna tapeta we flamingi od producenta One Wall Design. Wprowadziła ona do wnętrza dynamiczną estetykę, sprawiając wrażenie obcowania z naturą. Różowa łazienka przełamana została przez nas podłużnym lustrem, które nadało jej głębi.

Różowa łazienka aranżacje z charakterem

Tak doskonały projekt postanowiliśmy dopełnić nowoczesnym wyposażeniem w designerskim stylu. Centralną część naszej łazienki zajmuje wygodna wanna wolnostojąca z kolekcji Selia, Marmorin. Jej obły kształt perfekcyjnie współgra z powieszonym na ścianie lustrem. Kompletuje ją srebrzysta bateria wolnostojąca Suit L, Vitra. Strefę umywalkową tworzy stojąca umywalka Wega 60, delikatnie zwężająca się ku dołowi. Uzupełniliśmy ją baterią Suit U A42467EXP o pięknym lśnieniu. Aranżację zwieńcza pionowy grzejnik o smukłych żebrach w kolorze białym.

W viverto.pl tworzymy łazienki inspirujące naszych klientów. Wykorzystaj motywy obecne w naszej łazience w różu i zaprojektuj zachęcające wnętrze w nowoczesnym wydaniu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone