0
Bausolid Silikon Sanitarny Biały 280MlDarmowa dostawa
Producent:
BauSolid
Cena:20,00PLN / szt
Cena za 1 L - 71,43 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Bausolid Silikon Sanitarny Biały 280Ml

Jest jednoskładnikową, elastyczną masą uszczelniającą o octanowym systemie utwardzania. Daje wysoko- i trwale elastyczne uszczelnienie, charakteryzujące się bardzo dobrą przyczepnością do szkła glazury, terakoty, ceramiki, tworzyw sztucznych. Uszczelnienie BAUSOLID Silikon Sanitarny jest trwałe, całkowicie odporne na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV, działanie gorącej wody, kwasów, alkaliów, olejów, tłuszczów.

ZASTOSOWANIE:

przeznaczony jest do uszczelniania miejsc narażonych na działanie wody: obrzeży wanien, umywalek, pryszniców, kabin natryskowych, instalacji wodociągowych, połączeń rur. Można również stosować w miejscach stale narażonych na działanie wody słodkiej i morskiej takich jak: baseny, łodzie, jachty, urządzenia portowe.

  • Nie żółknie.
  • Wysoka odporność na rozwój pleśni i grzybów.
  • Dobra przyczepność do szkła, ceramiki, porcelany, lakierowanego drewna, powierzchni szkliwionych, glazurowanych i emaliowanych.
  • Odporny na promieniowanie UV, wilgoć, wahania temperatury od -50°C do +120°C.

 

Rodzaj:Silikon
Kolorystyka:Biały
Pojemność:0,28 L

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone