0

Chemia

(1118 produktów)
Chemia budowlana to bardzo szeroka kategoria przeróżnych produktów, które są niezwykle ważne na każdej budowie. Choć większość z nich jedynie pośrednio wpływa na stworzenie pewnej całości, to bez nich prace przy remoncie czy urządzaniu domu od zera po prostu byłyby niemożliwe. Produkty w tej kategorii muszą być najwyższej jakości i tylko takie znajdziesz w Viverto.pl! farby, kleje, fugi do płytek, silikony, grunty i zaprawy oraz wiele więcej – wszystko znajdziesz poniżej!
Klej Mamut Biały 290 ml Bostik

Klej Mamut Biały 290 ml Bostik

35.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Beton B25 C20/25 25Kg Baumit

Beton B25 C20/25 25Kg Baumit

17.60PLN / szt
W MAGAZYNIE
Gładź Tynkowa Pg41 20Kg Stabill

Gładź Tynkowa Pg-41 20Kg Stabill

50.02PLN / szt
W MAGAZYNIE
Gips Szpachlowy 2Kg Dolina Nidy

Gips Szpachlowy 2Kg Dolina Nidy

5.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Gipsowy T 25Kg Dolina Nidy

Klej Gipsowy T 25Kg Dolina Nidy

30.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Gips Budowlany 2 kg Dolina Nidy

Gips Budowlany 2 kg Dolina Nidy

3.30PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Adesilex P9 Szary 25kg Mapei

Klej Adesilex P9 Szary 25kg Mapei

54.00PLN / szt
5.00(3)
W MAGAZYNIE
Klej Gipsowy Pkg28 20Kg Stabill

Klej Gipsowy Pkg-28 20Kg Stabill

30.70PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Żelowy Geoflex 25KG Atlas

Klej Żelowy Geoflex 25KG Atlas

56.64PLN / szt
W MAGAZYNIE
Beton B 03 B25 25Kg QuickMix

Beton B 03 B25 25Kg Quick-Mix

20.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt Uniwersalny Goldmurit 5L

Grunt Uniwersalny Goldmurit 5L

23.73PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Posadzka Cementowa 25kg Goldmurit

Posadzka Cementowa 25kg Goldmurit

23.85PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Akryl Biały 300 ml Qmar

Akryl Biały 300 ml Qmar

6.70PLN / szt
W MAGAZYNIE

Chemia budowlana – produkty niezbędne na każdej budowie

Chemia budowlana to bardzo szeroka kategoria przeróżnych produktów, które są niezwykle ważne na każdej budowie. Choć większość z nich jedynie pośrednio wpływa na stworzenie pewnej całości, to bez nich prace przy remoncie czy urządzaniu domu od zera po prostu byłyby niemożliwe.

Ceny i sklepy

Chemię budowlaną można kupić w każdym markecie budowlanym, jednak jej jakość ma kluczowe znaczenie dla całego procesu budowy czy remontu, dlatego też dużą wagę powinno przykładać się do tego aspektu. Sklep internetowy Viverto.pl oferuję chemię budowlaną pochodzącą z oferty najlepszych producentów. Ceny chemii budowlanej zależą głównie od rodzaju kupowanego produktu – inną cenę będą miały kleje, a inną farby czy zaprawy. Wybierając sklep z chemią budowlaną warto porównać cenę z innymi sklepami z chemią budowlaną, gdyż często zdarza się, że narzucana marża jest na tyle wysoka, że wpływa znacząco na całkowite koszty zakupu.

Chemia budowlana - farby do metalu, drewna

W tej kategorii znajdują się wszelkiego rodzaju farby. Białe, kolorowe, do ścian oraz do metalu. Szczególnie polecamy farby Dekoral, których szeroka gama kolorystyczna pozwala zaaranżować praktycznie każde wnętrze według własnych potrzeb. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru farb? Przede wszystkim na jej rodzaj. Na rynku dostępne są bowiem farby akrylowe, lateksowe i akrylowo-lateksowe, a różni je głównie zawartość spoiwa. Ważna rzecz, o której należy pamiętać to fakt, że wizualizacja barwy na puszcze z farbą ma jedynie charakter poglądowy. Często może okazać się, że jej kolor na ścianie różni się od wizualizacji. Nie jest to bynajmniej celowy zabieg producenta, a jedynie ograniczenia wynikające z ustawień monitora. W takiej sytuacji najlepiej zakupić tester farby i sprawdzić, jak wygląda ona na docelowej ścianie.

Fugi, zaprawy, kleje, silikony 

Kolejną wartą wyróżnienia kategorią produktów są fugi. Każdy, kto wybierał choć raz płytki ceramiczne zna ten dylemat: jaką dobrać do nich fugę? Pytanie jest kluczowe, gdyż najlepszy nawet efekt stworzony przez piękne płytki może zostać zniszczony nieodpowiednio dobraną fugą. Dobierając kolor, należy zastanowić się nad efektem, jaki chce się uzyskać. Fuga może zlewać się z płytką – wtedy barwa fugi powinna być podobna do któregoś z kolorów znajdujących się w jej wzorze. Gdy z kolei celem jest uwydatnienie faktury płytek, ich niezwykłych kształtów czy specyficznego ułożenia, wtedy lepiej zastosować fugę kontrastującą (np. czarną do białych płytek). Należy pamiętać też, by kolory nie gryzły się ze sobą (np. beżowa fuga do żółtych płytek).

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu chemii budowlanej prosimy o kontakt z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepiej dopasowany produkt do danych potrzeb.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Rodzaj
Kolorystyka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone