0

Chemia

(799 produktów)
Chemia budowlana to bardzo szeroka kategoria przeróżnych produktów, które są niezwykle ważne na każdej budowie. Choć większość z nich jedynie pośrednio wpływa na stworzenie pewnej całości, to bez nich prace przy remoncie czy urządzaniu domu od zera po prostu byłyby niemożliwe. Produkty w tej kategorii muszą być najwyższej jakości i tylko takie znajdziesz w Viverto.pl! farby, kleje, fugi do płytek, silikony, grunty i zaprawy oraz wiele więcej – wszystko znajdziesz poniżej!
Grunt Pod Farby Ceramiczne i Lateksowe Magnat 10L

Grunt Pod Farby Ceramiczne i Lateksowe Magnat 10L

87.00PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Żywy Kolor do Kamienia 2L Impregnat Stegu

Żywy Kolor do Kamienia 2L Impregnat Stegu

33.63PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Sól Drogowa 20 Kg Dragon

Sól Drogowa 20 Kg Dragon

31.90PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Mamut Biały 290 ml Bostik

Klej Mamut Biały 290 ml Bostik

35.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Żelowy Geoflex 25KG Atlas

Klej Żelowy Geoflex 25KG Atlas

54.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Posadzka Cementowa 25kg Goldmurit

Posadzka Cementowa 25kg Goldmurit

18.90PLN / szt
5.00(1)
W MAGAZYNIE
Gips Budowlany 2 kg Dolina Nidy

Gips Budowlany 2 kg Dolina Nidy

2.69PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Odkształcalny Plus 25Kg Atlas

Klej Odkształcalny Plus 25Kg Atlas

75.90PLN / szt
W MAGAZYNIE
Klej Do Styropianu 750 ml Qmar

Klej Do Styropianu 750 ml Qmar

24.40PLN / szt
W MAGAZYNIE

Chemia budowlana – produkty niezbędne na każdej budowie

Chemia budowlana to bardzo szeroka kategoria przeróżnych produktów, które są niezwykle ważne na każdej budowie. Choć większość z nich jedynie pośrednio wpływa na stworzenie pewnej całości, to bez nich prace przy remoncie czy urządzaniu domu od zera po prostu byłyby niemożliwe.

Ceny i sklepy

Chemię budowlaną można kupić w każdym markecie budowlanym, jednak jej jakość ma kluczowe znaczenie dla całego procesu budowy czy remontu, dlatego też dużą wagę powinno przykładać się do tego aspektu. Sklep internetowy Viverto.pl oferuję chemię budowlaną pochodzącą z oferty najlepszych producentów. Ceny chemii budowlanej zależą głównie od rodzaju kupowanego produktu – inną cenę będą miały kleje, a inną farby czy zaprawy. Wybierając sklep z chemią budowlaną warto porównać cenę z innymi sklepami z chemią budowlaną, gdyż często zdarza się, że narzucana marża jest na tyle wysoka, że wpływa znacząco na całkowite koszty zakupu.

Chemia budowlana - farby do metalu, drewna

W tej kategorii znajdują się wszelkiego rodzaju farby. Białe, kolorowe, do ścian oraz do metalu. Szczególnie polecamy farby Dekoral, których szeroka gama kolorystyczna pozwala zaaranżować praktycznie każde wnętrze według własnych potrzeb. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru farb? Przede wszystkim na jej rodzaj. Na rynku dostępne są bowiem farby akrylowe, lateksowe i akrylowo-lateksowe, a różni je głównie zawartość spoiwa. Ważna rzecz, o której należy pamiętać to fakt, że wizualizacja barwy na puszcze z farbą ma jedynie charakter poglądowy. Często może okazać się, że jej kolor na ścianie różni się od wizualizacji. Nie jest to bynajmniej celowy zabieg producenta, a jedynie ograniczenia wynikające z ustawień monitora. W takiej sytuacji najlepiej zakupić tester farby i sprawdzić, jak wygląda ona na docelowej ścianie.

Fugi, zaprawy, kleje, silikony 

Kolejną wartą wyróżnienia kategorią produktów są fugi. Każdy, kto wybierał choć raz płytki ceramiczne zna ten dylemat: jaką dobrać do nich fugę? Pytanie jest kluczowe, gdyż najlepszy nawet efekt stworzony przez piękne płytki może zostać zniszczony nieodpowiednio dobraną fugą. Dobierając kolor, należy zastanowić się nad efektem, jaki chce się uzyskać. Fuga może zlewać się z płytką – wtedy barwa fugi powinna być podobna do któregoś z kolorów znajdujących się w jej wzorze. Gdy z kolei celem jest uwydatnienie faktury płytek, ich niezwykłych kształtów czy specyficznego ułożenia, wtedy lepiej zastosować fugę kontrastującą (np. czarną do białych płytek). Należy pamiętać też, by kolory nie gryzły się ze sobą (np. beżowa fuga do żółtych płytek).

W razie pytań lub wątpliwości dotyczących zakupu chemii budowlanej prosimy o kontakt z nami. Chętnie doradzimy i pomożemy wybrać najlepiej dopasowany produkt do danych potrzeb.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Gatunek
Zastosowanie
Mrozoodporność
Rodzaj
Kolorystyka
Powłoka
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone