0

Caparol

(80 produktów)

Znany z wysokiej jakości i innowacyjności swoich towarów rodzimy producent Caparol dystrybuuje produkty obecnie nie tylko do Polski czy Europy, ale na cały świat. Nic więc dziwnego, że marka jest jedną z najbardziej cenionych w swojej branży. Sprawdź ofertę Caparol dostępną w sklepie Viverto i wyposaż się w towary o najwyższej jakości!

Farba Lateksowa Samtex 3 B1 10L Caparol

Farba Lateksowa Samtex 3 B1 10L Caparol

275.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt Capasol Rapidgrund 10L Caparol

Grunt Capasol Rapidgrund 10L Caparol

188.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Amphisilian B1 PLUS 10L Caparol

Farba Amphisilian B1 PLUS 10L Caparol

549.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Tynk Akrylowy Biały K15 25 kg Caparol

Tynk Akrylowy Biały K15 25 kg Caparol

225.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Lateksowa Samtex 3 B1 5 L Caparol

Farba Lateksowa Samtex 3 B1 5 L Caparol

158.99PLN / szt
W MAGAZYNIE

Oferta produktów Caparol

Marka posiada w swoim katalogu ponad 700 produktów dostępnych w 9 kategoriach. Są to m.in. tynki Caparol (wewnętrzne i masy szpachlowe), środki gruntujące i podkłady (zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz), a także lakiery (m.in. rozpuszczalnikowe i wodne). Wielu klientów szukając w internecie informacji na temat produktów firmy wpisuje frazę “Caparol tynk silikonowy kolory”. Wynika to z dużej popularności tego rodzaju tynku elewacyjnego, przy którym marka zadbała o szeroki wachlarz dostępnych barw.

W ofercie producenta Caparol farby również odgrywają kluczową rolę i są jednym z jego najpopularniejszych produktów. Klienci mogą wybierać spośród farb elewacyjnych oraz farb do wnętrz. Przy tworzeniu pierwszych z nich marka zwracała uwagę na aspekty takie jak: odporność na zabrudzenia, aspekt dekoracyjny czy wysoka wytrzymałość. Farba elewacyjna Caparol jest również wolna od szkodliwych substancji, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie domowników czy środowisko. Stosowane do wykańczania wnętrz ​​Caparol farby także spełniają te warunki. Tworzą zdrowy mikroklimat dla osób przebywających w pomieszczeniu oraz są odporne na ścieranie, dzięki czemu ściany przez długi czas wyglądają jak nowe. Oferowane przez markę Caparol kolory farb odnoszą się zarówno do najnowszych trendów w aranżacji wnętrz, jak i dostępne są odcienie, które charakteryzują się ponadczasowością i klasyką. Dostępne na Viverto Caparol farby elewacyjne również posiadają szeroką gamę kolorów.

Co sprawia, że Caparol jest cenionym producentem?

Wpływ na to ma wiele aspektów, na które marka zwraca szczególną uwagę. Jedną z nich jest wysoka innowacyjność i nieustannie prowadzone badania, które pozwalają jej produktom iść z duchem czasu, dostosowywać się do zmieniających się potrzeb konsumentów i tym samym, stać się jednym z najlepszych producentów w swojej branży. Przykładem takiego typu produktu jest Caparol tynk silikonowy. Warto również wspomnieć, że Caparol farby wewnętrzne produkuje i ulepsza w oparciu o najnowsze dane z własnych badań. Dodatkowo jest on prekursorem farb dyspersyjnych i jako pierwszy uruchomił produkcję tego typu farb elewacyjnych. Jednym z największych atutów producenta jest fachowe łączenie szerokiej palety dostępnych barw z zaawansowanymi technologiami. Dzięki temu choćby oferowany przez Caparol wzornik kolorów jest nie tylko zmaterializowaną postacią bogatego asortymentu, ale i zastosowanych w nim innowacyjnych rozwiązań. Niewątpliwie jedną z zalet marki jest także wspomniana w poprzednim akapicie różnorodna oferta produktowa, która obecnie dochodzi już do 700 dostępnych towarów.

Oferowana przez Caparol farba czy tynki silikonowe zostały wyprodukowane i przetestowane po to, żeby móc spełnić oczekiwania różnych klientów i typów podłoży, do których będą stosowane. O jakości marki świadczą chociażby pozytywne recenzje klientów. Sprawdzić je można wpisując w wyszukiwarkę hasło “Caparol farba opinie”. Nie sposób nie wspomnieć także o korzystnym stosunku kosztów do jakości oferowanych produktów producenta. Przykładowo farby Caparol ceny mają bardzo korzystne, uwzględniające zarówno użyteczność i skład produktów, jak i możliwości swoich klientów. Na pochwałę na pewno zasługuje także wysoka świadomość producenta w kontekście konieczności edukowania swoich partnerów handlowych czy wykonawców na temat pracy z produktami.

Produkty Caparol w Viverto.pl!

Wysokiej jakości oferta marki z pewnością nie zawiedzie Twoich oczekiwań. Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić produkty Caparol, odpowiedź jest jedna - w sklepie Viverto! Sprawdź szeroką ofertę dostępnych towarów producenta na naszej stronie.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Zastosowanie
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone