0
Tynk AmphiSilan-Fassadenputz K15 25 kg 1,5mm Baranek Caparol
Producent:
Caparol
Cena:288,00PLN / szt
Cena za 1 kg - 11,52 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

AmphiSilan-Fassadenputz K15 25 kg 1,5mm Baranek Caparol Tynk

Caparol Amphisilan to silikonowy tynk zewnętrzny nowej generacji, stosowany jako wyprawa tynkarska w systemach ociepleń i renowacji. Dekoracyjny, cienkowarstwowy i gotowy do użycia produkt polecany jest w szczególności do ociepleń styropianowych (Capatect EPS), z wełną mineralną (Capatect MW), do renowacji tynków, na beton niepowlekany, na tynki podkładowe PII, PIII (wg. DIN 18550), a także na matowe, nośne powierzchnie powleczone farbami dyspersyjnymi oraz silikatowymi.

Caparol Amphisilan K15 nie nadaje się do stosowania na powierzchnie z wykwitami solnymi oraz na drewno i tworzywa sztuczne.

Amphisilan K15 – właściwości

Tynk silikonowy marki Caparol jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, a także hydrofobowy. Dzięki wysokiej przepuszczalności pary wodnej pozwala na cyrkulację powietrza. Jest to wyrób wodorozcieńczalny, przyjazny dla środowiska i użytkowników, łatwy w obróbce. Co ważne, Amphisilan Fassadenputz cechuje się wysoką niepodatnością na uszkodzenia mechaniczne, szorowanie i czyszczenie, a także działanie pleśni, glonów i grzybów.

Caparol Tynk Silikonowy Wydajność, Cena, Opinie

Tynk sprzedawany jest w postaci pasty w białym odcieniu. Istnieje możliwość barwienia go w systemie barwienia maszynowego ColorExpress. Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej.

Amphisilan Caparol to produkt łatwy w aplikacji i wydajny. Średnie zużycie na metr kwadratowy wynosi 2,5-2,8 kg i jest uzależnione od przygotowania podłoża, warunków nakładania oraz doświadczenia użytkownika, bądź fachowca. Wyrób ten jest polecany przez profesjonalistów, którzy doceniają jego właściwości. W viverto.pl kupisz go w atrakcyjnej cenie, z dostawą pod wskazany adres.

Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:25 kg
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:24 - 72 h
Wydajność:2,5-2,8 kg/m2

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone