0

Deski tarasowe kompozytowe

(5 produktów)
Forma kompozytowa jest w ostatnim czasie coraz częściej wykorzystywaną alternatywą dla tradycyjnych drewnianych desek. Powstaje wskutek zmieszania mączki drzewnej ze sztucznym tworzywem, dzięki czemu świetnie imituje drewno, a przy tym  nie traci na jakości. Deska tarasowa kompozytowa świetnie sprawdzi się także na balkonach czy patio - wszędzie, gdzie zależy nam na naturalnym wyglądzie i gwarancji trwałości użytych materiałów. Sprawdź ofertę sklepu Viverto i wybieraj spośród wysokiej jakości dostępnych produktów.

Rodzaje desek kompozytowych

Decydując się na zakup takiego produktu warto mieć świadomość tego, że posiada on wiele rodzajów. W asortymencie naszego sklepu Klienci mają możliwość zakupu kilku typów deski tarasowej kompozytowej, które różnią się nie tylko kolorem, ale i np. grubością czy wymiarami. W Viverto znajdą Państwo m.in. produkty o wymiarach: 4000x150 mm, 2400x150 mm, a także legary w rozmiarze 2200x50 mm. Ze względu na wyraźną popularność dwóch kolorów, którymi najczęściej wykańczane są podłogi zewnętrzne, w ofercie znajduje się deska tarasowa kompozytowa w modnej obecnie szarości oraz brązie. W naszym sklepie oferujemy Państwu produkty niezmiernie wytrzymałe, których jakość znacznie przewyższa cenę. Dodatkowo, zapewniamy gwarancję desek kompozytowych na całe 25 lat!

Deska tarasowa kompozytowa - zalety zakupu

Na rosnącą popularność produktu, jakim jest deska tarasowa kompozytowa ma wpływ wiele czynników, które sprawiły, iż jest on chętniej kupowany niż ich tradycyjne drewniane formy. Dlaczego?

Po pierwsze, materiał, który się w nich znajduje nie wymaga impregnacji oraz bejcowania, co jest koniecznym zabiegiem w przypadku naturalnych, drewnianych desek. Sprawia to, że deski tarasowe kompozytowe są bardziej ekonomiczne i pozwalają nam zaoszczędzić dużo czasu, który musielibyśmy spędzić przy pielęgnacji naturalnego drewna. Z tego powodu fani struktury drewna często decydują się na zakup właśnie formy kompozytowej. Korzystając z produktów tego typu przyczyniamy się także do dbałości o środowisko, ponieważ może on być poddany recyklingowi.

Kolejna kwestia to trwałość deski kompozytowej. Jeśli zależy nam na tarasie, który nam posłuży latami, idealnym wyborem będzie właśnie ona, ponieważ posiada odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, działanie wody czy powstawianie pleśni. Jest także niepodatna na różnego rodzaju szkodniki. Deski tarasowe kompozytowe charakteryzują się również jednolitym kolorem i efektem wizualnym, dzięki czemu tworzą schludny wygląd i stanowią idealne tło dla mebli zewnętrznych i dodatków. Wynika to m.in. z połączenia naturalnych składników (np. bambusa) oraz tworzyw sztucznych (typu HDPE czy PCV). Często wyszukiwanym hasłem w internecie jest “deska tarasowa kompozytowa montaż”, ponieważ wiele osób planuje samodzielnie zająć się instalacją produktu. Nic dziwnego - jest on bardzo łatwy zarówno w montażu, jak i demontażu - w dowolnym momencie można deski odczepić.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Kolorystyka
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone