0

Drewnochron

(177 produktów)

Drewno to piękny materiał naturalny, który wymaga jednak odpowiedniej troski, ponieważ właśnie ochrona i dekoracja drewna zapewnia mu piękny i zdrowy wygląd. Jeśli potrzebne Ci są środki do zabezpieczenia, pielęgnacji, renowacji i dekoracji drewna, to warto wykorzystać wysokiej jakości produkty, jakie oferuje ceniona i znana marka Drewnochron. W ofercie sklepu viverto.pl znajdziesz różnego rodzaju impregnaty, oleje, lakiery i lakierobejce Drewnochron, z którymi odświeżysz, zabezpieczysz i wydobędziesz szlachetne piękno z każdego rodzaju powierzchni drewnianych. Zapraszamy!

Drewnochron chroni drewno już od ponad 35 lat!

Wsparcie, jakie Drewnochron oferuje w zabezpieczaniu i pielęgnacji drewna, trwa już od ponad 35 lat. Marka podobnie jak Dekoral, Bondex czy Cieszynka, należy obecnie do amerykańskiego koncernu lakierniczo-farbiarskiego PPG, który jest światowym liderem branży. Dzięki temu Drewnochron ma szerokie zaplecze technologiczne, które pozwala tworzyć marce wysokiej klasy produkty do ochrony i dekoracji drewna, zapewniające jego piękny i zdrowy wygląd przez lata. Na poszczególne powłoki Drewnochron daje nawet 8 lat gwarancji!

W ofercie naszego sklepu viverto.pl nie mogło zabraknąć asortymentu tej wyjątkowej firmy, znajdziesz u nas zarówno lakierobejce Drewnochron oraz impregnaty Drewnochron, jak i lakiery, oleje do drewna Drewnochron czy Pokost Lniany Drewnochron.

Farby Drewnochron - bariera dla szkodliwych warunków atmosferycznych i biokorozji

Dlaczego farba Drewnochron jest najlepszym przyjacielem powierzchni drewnianych i warto, abyś właśnie produktami tej marki zabezpieczył otaczające cię powierzchnie drewniane? Struktura drewna pomimo swojej wytrzymałości, nie jest odporna na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, takich jak promieniowanie UV, wilgoć czy deszcz. Ponadto drewno narażone jest również na inne zagrożenia biologiczne, są to np. pleśnie, grzyby oraz szkodniki techniczne drewna, które mogą poważnie uszkodzić jego strukturę.

Stawiając na takie produkty jak Drewnochron Impregnat Extra Powłokotwórczy, Impregnat Drewnochron Express oraz Impregnat Grunt R, możesz być pewny, że pokryte nimi powierzchnie zostaną faktycznie i trwale zabezpieczone.

Drewnochron impregnaty, oleje, lakiery i lakierobejce - jak dobrać produkt do zastosowania?

Jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z renowacją drewna czy z koniecznością jego zabezpieczenia i nie wiesz, jaki produkt wybrać, to za chwilę na przykładzie produktów Drewnochron rozwiejemy Twoje wątpliwości. Poniżej prezentujemy bowiem ich zastosowanie:

  • Drewnochron Lakier Extra Hard - lakier Drewnochron, który świetnie nadaje się do pokrywania parkietów, podłóg drewnianych, mozaik, schodów i desek - w tym powierzchni narażonych na wzmożoną eksploatację. Znajduje zastosowanie w mieszkaniach i budynkach użyteczności publicznej. W razie potrzeby, wymaga uprzedniego przygotowania podłoża za pomocą np. podkładu Drewnochron Capon Extra i ewentualnie szpachli Drewnochron Capon, która uzupełni ubytki, dając w pełni gładką powierzchnię.
  • Drewnochron Lakier Classic Silver - lakier poliuretanowy do lakierowania powierzchni wewnętrznych, takich jak boazeria, parkiety drewniane, schody oraz pozostałe drewniane wyposażenie wnętrz.
  • Lakierobejca Extra Drewnochron - ochronno-dekoracyjny produkt dający elastyczną i trwałą powłokę, pracującą wraz z drewnem. Świetnie sprawdza się w zastosowaniu zewnętrznym i wewnętrznym do malowania drzwi, okien, sufitów, belek, ogrodzeń, bram, mebli ogrodowych, altanek, domków letniskowych itd.
  • Drewnochron Lakierobejca 2w1 - uniwersalny produkt dekoracyjno-ochronny do drewna i przedmiotów drewnopodobnych stosowany we wnętrzach, jak i na zewnątrz. Do malowania elewacji drewnianych, mebli ogrodowych, ogrodzeń drewnianych, podbitki, okien, drzwi i boazerii.
  • Impregnat Drewnochron Express - świetny preparat do zastosowania zewnętrznego np. płoty, stodoły, pergole, drewutnie, altany czy drewniane budynki gospodarcze. Dzięki kompozytowej powłoce impregnat Drewnochron Express chroni zarówno przed wilgocią, jak i biokorozją oraz degradacją drewna.
  • Impregnat Extra Powłokotwórczy Drewnochron z woskiem - produkt zapewniający kompleksową ochronę drewna z wodoodporną powłoką, dedykowany do stosowania na zewnątrz.
  • Olej do Drewna Drewnochron - wysokiej jakości produkt na bazie naturalnych olejów, który zabezpiecza drewno przed działaniem czynników zewnętrznych, wydobywając z niego jego szlachetne piękno.
  • Pokost Lniany Drewnochron - preparat do impregnowania surowego drewna, stosowany również jako grunt do tynków przed malowaniem farbami ftalowymi.
  • Drewnochron Impregnat Grunt R - bezbarwny i głęboko penetrujący impregnat do zabezpieczenia oraz konserwacji surowego drewna konstrukcyjnego i rekreacyjnego. Stanowi on podkład pod inne wyroby nawierzchniowe, takie jak: lakiery, lakierobejce czy emalie.

Jakie kolory Drewnochronu mamy do wyboru?

Farby i preparaty do ochrony i dekoracji drewna są z reguły transparentne, co pozwala zachować naturalny rysunek drewna. W ofercie marki znajdziemy produkty z dwóch kategorii: Drewnochron bezbarwny, gdzie otrzymujemy całkowicie przeźroczystą powłokę i Drewnochron kolory. W tym przypadku największy wybór transparentnych kolorów dają lakierobejce Drewnochron 2w1, gdzie znajdziemy aż 11 różnych barw i odcieni.

Inne produkty, takie jak oleje do drewna Drewnochron czy impregnaty Drewnochron także dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, zbliżonych do naturalnych odcieni drewna, takich jak np. Drewnochron Palisander, Drewnochron Ciemny Orzech czy Drewnochron Impregnat Zielony itp.

Impregnaty, lakierobejce, oleje oraz farby do drewna i metalu w ofercie viverto.pl

Dbając o to, aby nasz asortyment był jak najbardziej kompleksowy i zróżnicowany, dokładamy wielu starań, dzięki którym w naszym sklepie internetowym viverto.pl znajdziesz szeroki wybór obejmujący produkty ochronne do drewna marki Drewnochron oraz farby do drewna i metalu. Pozwalają one na skuteczną ochronę i dekorację elementów konstrukcji budynków oraz wyposażenia - w tym mebli ogrodowych, ogrodzeń, balustrad, schodów czy podłóg. A jeśli szukasz produktów w rabatowych cenach, nie zapomnij zajrzeć do naszej zakładki promocje, gdzie oferujemy wiele atrakcyjnych zniżek. Zapraszamy!

 

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Typ przylgi
Kierunek otwierania
Kolorystyka
Wykończenie
Wykończenie profili
Kolorystyka szkła
Dłuższy bok
Krótszy bok
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
Zastosowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone