0

Elementy montażowe i akcesoria

(19 produktów)
Kątowniki, wsporniki dystansowe i montażowe, kleje i korki… Słowem wszystko, co niezbędne przy montażu stelaży znajdziesz właśnie w tej kategorii. Elementy te, choć często małe i niewidoczne, koniecznie muszą charakteryzować się solidnym wykonaniem, by montowana instalacja była trwała i mogła służyć przez lata. Właśnie takie akcesoria znajdziesz w Viverto.pl. Sprawdź, rozejrzyj się i znajdź to, czego potrzebujesz.
Adapter 4,5L Do Spłuczki GD2 42333000 Grohe
Super cena

Adapter 4,5L Do Spłuczki GD2 42333000 Grohe

60.55PLN / szt
zostało:681szt
Kątownik Ścienny Rapid SL 3855800M Grohe
Promocja

Akcesoria do stelaży

Zgodnie z nowoczesnymi trendami, w których stawia się przede wszystkim na minimalistyczne wnętrza, coraz częściej decydujemy się na ceramikę podwieszaną oraz zestawy podtynkowe, które większość swojej konstrukcji ukrywają w ścianie. Takie rozwiązanie jest nie tylko estetyczne, ale także wygodne i praktyczne. Oprócz pięknego wyglądu ceramiki zintegrowanej ze ścianą, zyskujemy także oszczędność miejsca oraz czas potrzebny do utrzymania łazienki w czystości. Niezwykle ważne jest, by elementy składające się na całość zestawu były najwyższej jakości i dopasowane pod każdym względem. To od nich bowiem zależeć będzie trwałość i wytrzymałość całej konstrukcji.

Akcesoria do stelaży podtynkowych pozwolą na kompleksowy montaż stelażu. Wśród oferowanych produktów w tej kategorii w sklepie internetowym Viverto.pl można znaleźć wiele niezbędnych części. Wsporniki dystansowe, wsporniki montażowe, kątowniki i korki do ceramiki – dosłownie wszystko, co może przydać się podczas montowania w łazience stelażu podtynkowego.

W naszym sklepie internetowym wyznajemy zasadę, która głosi, że wszystkie oferowane produkty powinny być najwyższej jakości. Dlatego też w swojej ofercie posiadamy jedynie akcesoria renomowanych producentów, których marka jest gwarantem jakości. Zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, dlatego też w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania związane z materiałami do wykończenia wnętrz oraz doradzimy w podjęciu najlepszych decyzji!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Rodzaj
Kształt
Kolorystyka
Wykończenie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone