Stelaże podtynkowe i przyciski

W nowoczesnym designie piękne jest to, że nawet najdrobniejsze akcesoria oraz elementy wyposażenia mogą stanowić wspaniałą ozdobę. Dokładnie tak samo jest z przyciskami spłukującymi. Obecne trendy i idące za nimi propozycje producentów sprawiają, że nawet zwykła spłuczka staje się pięknym gadżetem. Nie wierzysz? Rozejrzyj się! W tej kategorii znajdziesz również wszystko to, co niezbędne, by całość mechanizmu działała poprawnie.

Stelaże podtynkowe i przyciski

W tej kategorii znaleźć można wszystko, co potrzeba do podtynkowego zamontowania toalety. Oprócz tego polecamy także przeróżne przyciski spłukujące, które coraz częściej nie są już tylko zwykłym przyciskiem – same w sobie stanowią bowiem piękną, designerską ozdobę łazienki.

Stelaże podtynkowe

Każdy, kto decyduje się na montaż podwieszanej miski WC powinien zdawać sobie sprawę, jak ważne jest, by jakość stelażu była jak najwyższa. Wszystkie najważniejsze elementy sterujące montowane są bowiem w ścianie. Oznacza to, że dostęp do nich w razie ewentualnej awarii jest bardzo utrudniony. Warto więc zainwestować i zakupić elementy, które będą trwałe przez długie lata!

Przyciski spłukujące

W dzisiejszych czasach spłuczka to już nie tylko zwykły przycisk, który montuje się na ścianie, bo jest niezbędnym elementem działania WC. Obecnie producenci oferują przeróżne opcje, które zadziwiają pięknym wyglądem, kształtem, a nawet materiałem, z którego są wykonane. W Viverto.pl dostępne są przyciski spłukujące okrągłe, kwadratowe, prostokątne, chromowane, szklane… Wybór jest ogromny i zależy wyłącznie od tego, jaki przycisk będzie najlepiej pasował do wystroju danej łazienki. Ceny przycisków dostępnych w naszym sklepie internetowym wahają się od 130 do 1000zł, dlatego każdy powinien znaleźć coś dla siebie.
Oferujemy wyłącznie produkty najwyższej jakości, dlatego robiąc zakupy w Viverto.pl można mieć pewność, że kupowany produkt będzie dobrym wyborem. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu – zawsze chętnie doradzimy!
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Pomieszczenie
Rodzaj
Kraj pochodzenia

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone