0
Farba Fasadowa Silikonowa Muresko B1 10L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:400,00PLN / szt
Cena za 1 L - 40,00 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Muresko B1 10l Caparol Farba Fasadowa Silikonowa

Wysokiej jakości silikonowa farba elewacyjna nowej generacji Muresko marki Caparol przeznaczona jest do wykonywania wymalunków zewnętrznych (fasadowych) w systemach ociepleń na podłożach gładkich i strukturalnych. Jakościowe składniki i specjalne spoiwo SilaCryl® sprawiają, że produkt ten tworzy powłoki o wysokich parametrach technicznych: odporne, dyfuzyjne i przyczepne. Jest to wyrób ekologiczny.

Caparol Muresko – niezastąpiona w systemie ociepleń

Do najważniejszych zalet farby fasadowej Muresko Caparol należy możliwość barwienia na różne odcienie (baza B1 służy do barwienia na jasne kolory), doskonała przyczepność do podłoża oraz wysoka paroprzepuszczalność. Dodatkowo jest ona odporna na większość czynników atmosferycznych, kredowanie i zamakanie. Co więcej, farba ta posiada składniki biobójcze, które zapobiegają namnażaniu się mikroorganizmów i grzybów. Dzięki temu bez obaw może być stosowana na budynkach znajdujących się w okolicy zbiorników wodnych i miejscach o podwyższonej wilgotności.

Caparol Muresko cena, właściwości i dodatkowe informacje

Wybierając farbę na elewację, warto zdecydować się na sprawdzony produkt, polecany przez profesjonalistów. Jest to szczególnie ważne zwłaszcza w przypadku preparatów przeznaczonych do barwienia – wysokiej jakości baza jest gwarancją trwałości koloru i zachowania właściwości ochronnych powłoki. Muresko B1 to farba, w której stosunek ceny do jakości jest odpowiednio wyważony. Co ważne, dzięki doskonałej sile krycia jest ona wysoce wydajna.

W viverto.pl znajdziesz produkty, z którymi wykończysz swój dom w świetnym stylu. Sprawdź naszą ofertę i zamów farbę Muresko 10l. Cena emulsji w naszym sklepie internetowym z pewnością Cię zaskoczy.


Baza 1 - nadaje się do bezpośredniego nakładania na powierzchnię.
Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Zalecana liczba warstw:2
Czas schnięcia:4-6 h
Wydajność:150 - 200 ml/m2
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek
Kolor:Biały
Przeznaczenie:Do fasad i elewacji
Rodzaj farby:Farba silikonowa
Powłoka:Mat
Temperatura aplikacji:od +5?C do +30?C
Maksymalna grubość warstwy:200 µ
Wykończenie:Mat
Rozcieńczalnik:Woda
Typ bazy:Baza B1 - Farba biała, możliwośc barwienia na jasne kolory

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone