0
Farba Indeko-Plus B1 10L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:402,00PLN / szt
Cena za 1 L - 40,20 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Indeko-Plus B1 10l Caparol Farba

Wysokiej jakości farba wewnętrzna Indeko Plus marki Caparol to produkt, który jest chętnie wybierany przez naszych klientów. Wytworzono ją na bazie sprawdzonych komponentów, które zapewniają doskonałe właściwości użytkowe emulsji. Dzięki temu pozwala ona uzyskać trwałe powłoki o doskonałym wyglądzie. Caparol Indeko Plus 10 l przeznaczona jest do ścian i sufitów. Farba ta wyróżnia się doskonałą siłą krycia, która sprawia, że często do pomalowania powierzchni wystarczy użycie jednej warstwy produktu. Tworzy ona szybkoschnące, bezzapachowe powłoki o głębokim stopniu matu.

Indeko Plus Caparol – właściwości

Farba ta nie zawiera środków konserwujących i drażniącego dla użytkownika zapachu. Jest bezpieczna dla alergików, osób wrażliwych i dzieci. Z tego względu może być użytkowana w przestrzeniach publicznych, takich jak szpitale, przedszkola, szkoły, biura, a także w domach i mieszkaniach. Pomalowana powierzchnia nie przyciąga kurzu, utrzymując swoją barwę na dłużej, wyróżnia się także odpornością na szorowanie (w określonych przez producenta warunkach). Emulsja jest łatwa w aplikacji, pozwala na dokonywanie poprawek wymalunkowych, ma doskonałe krycie i głęboką biel. Dodatkowo jest wydajna – jeden litr pozwala na pomalowanie do 8m2 powierzchni. Indeko Plus B1 może być także barwiona na kolory systemu ColorExpress.

Zobacz także pozostałe farby dostępne na viverto.pl i już dziś zamów u nas emulsję Caparol Indeko Plus. Cena w naszym sklepie internetowym z pewnością Cię zaskoczy.

Baza B1 (biała) służy do barwienia na odcienie pastelowe.
Może być także użyta bez barwienia jako farba biała.
Bazy B2 (półtransparentna) i B3 (transparentna) nie nadają się do bezpośredniego nakładania na ścianę.
Muszą być barwione.
Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:4-6 h
Wydajność:8 m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Baza B1 Biała
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone