0
Farba Kolory Świata Fińska Sauna 5L Dulux
Producent:
Dulux
Cena:101,91PLN / szt
Cena za 1 L - 20,38 PLN
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Farba Kolory Świata Fińska Sauna 5L Dulux

Dulux Kolory Świata to innowacyjna, lateksowa farba do ścian i sufitów o głęboko matowym wykończeniu. Tworzy powłoki o bardzo wysokiej odporności na szorowanie, spełniając wymogi najwyższego, I rodzaju wg polskiej normy PN-C 81914:2002. Po 200 cyklach szorowania na mokro, posiada ubytek grubości powłoki nie większy niż 20µm. Farba zapewnia doskonały poziom krycia (nawet ciemnych kolorów ścian), który w połączeniu z niepryskającą formułą, krótkim czasem schnięcia i neutralnym zapachem w trakcie malowania sprawia, że aplikacja jest bardzo prosta. Mikroporowata struktura powłoki umożliwia oddychanie ścian (prawidłową mikrowentylację podłoża).

Farba Dulux Kolory Świata może być stosowana na tynki [cementowe i cementowo-wapienne], podłoża gipsowe, płyty kartonowo-gipsowe, tapety papierowe i z włókna szklanego.

Dulux Kolory Świata to kolekcja 75 wspaniałych kolorów, inspirowanych najpiękniejszymi zakątkami świata, dostępna w postaci lateksowej emulsji do ścian i sufitów o matowym wykończeniu. Dzięki wyjątkowej formule tworzy bardzo trwałe i odporne na zmywanie powłoki, zachowując idealny wygląd i kolor ścian.

Dulux niezmiennie podpowiada trendy kolorów. W tym roku to nadal skandynawskie szarości. W palecie znajduje się aż 15 odcieni do wyboru: od delikatnych jak Okruch Lodu lub Polarna Mgiełka do zdecydowanych Grafitowy Zmierzch lub prawie czarna Nocna Wyprawa.

Opis aplikacji:

  • Produkt przystosowany jest do malowania pędzlem, wałkiem lub natryskiem pneumatycznym i hydrodynamicznym.
  • Nie rozcieńczaj emulsji.
  • Nakładaj 2 warstwy farby, w odstępie 2-4 godzin od naniesienia poprzedniej warstwy.
  • Nabieraj na wałek lub pędzel obfite i równomierne ilości farby, rozprowadzaj dokładnie do uzyskania równomiernej warstwy.
  • Taśmę malarską usuń niezwłocznie po zakończeniu malowania.
Przygotowanie powierzchni

Powierzchnie powinny być zwarte, jednolite, czyste i suche. Powłoki farb wapiennych, klejowych oraz słabo przyczepnych całkowicie usuń z podłoża, a następnie powierzchnie przemyj wodą w celu usunięcia pylistych pozostałości i kurzu. Pozostaw do wyschnięcia. Nierówności i uszkodzenia powierzchni wypełnij odpowiednią masą szpachlową, a następnie wyrównaj i wygładź. Zagruntuj malowane powierzchnie. Podłoża wcześniej malowane farbami emulsyjnymi, których powierzchnia jest jednolita, dobrze przyczepna, nie jest pyląca lub uszkodzona malować bez gruntowania.

Mycie

Po zakończeniu malowania zaleca się usunąć jak największą ilość farby, a następnie umyć czystą wodą.

Przechowywanie

W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w temperaturze powyżej +5°C, w pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła. Uwaga: Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.

Kolorystyka:Brązowy
Kolor:Fińska Sauna
Wykończenie:Mat
Pojemność:5L
Czas schnięcia:2-4 h
Wydajność:16 m2/I
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Farba lateksowa
Temperatura aplikacji:Od +10 °C do +28°C
Ilość warstw:2
Czas nakładania kolejnej warstwy:2-4 h
Rozcieńczalnik:Woda
Zastosowanie:Wewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone