0

Weninger

(33 produktów)

Jednym z najchętniej wybieranych sposobów wykończenia podłogi są panele podłogowe. Na rynku znaleźć można wiele produktów z tej kategorii. Jeśli jednak zależy Ci na wysokiej jakości, prostym montażu, innowacyjnych rozwiązaniach oraz pięknym wzornictwie, to sprawdź dostępną w sklepie viverto.pl ofertę polskiej firmy Weninger. Jednym zdaniem warto zainteresować się produktami tej marki, ponieważ oferuje ona wysokiej jakości panele podłogowe charakteryzujące się szybkim montażem, trwałością oraz wspaniałym designem.

Podkład Ideal Profi 2mm 8m2 Weninger

202.00PLN / szt
W MAGAZYNIE

Podłogi Weninger - postaw na innowacyjność i jakość

Firma Weninger znana jest ze swojego innowacyjnego podejścia w kwestii produkowania nowoczesnych i niezwykle trwałych paneli podłogowych. Marka w swoich licznych kolekcjach oferuje zarówno podłogi laminowane, jak i fornirowane oraz winylowe. Olbrzymią zaletą praktycznie wszystkich powyższych paneli jest wytrzymałość na zarysowania i nacisk, dodatkowo panele winylowe Weninger odznaczają się również odpornością na odkształcenia. Wśród oferowanych paneli znaleźć można panele wodoodporne oraz wyjątkowe pod względem wzornictwa panele Weninger Dąb na wysoki połysk.

Panele Weninger - montaż

Jeśli szukasz paneli o prostym montażu, to podłogi Weninger będą idealnie dla Ciebie. Są one z reguły przystosowane do łatwego montażu bezklejowego, a przy tym doskonale nadają się pod wodne ogrzewanie podłogowe. Dodatkowo są one również niezwykle proste w pielęgnacji. Co ważne, wiele kolekcji paneli Weninger ze względu na swoją wytrzymałość może być używana zarówno w domach i mieszkaniach, jak i w hotelach czy obiektach użyteczności publicznej.

Panele podłogowe Weninger w pełnej zgodzie z naturą

Podłogi Weninger są nie tylko inspirowane pięknem natury, co w efekcie daje wspaniałe podłogi doskonale imitujące naturalne tekstury i struktury drewna (panele Weninger Dąb dostępne w różnej gamie kolorystycznej), ale także bezpieczne dla środowiska. Marka bardzo dba o zrównoważony rozwój i prowadzi przyjazną dla natury produkcję. Ponadto firma oferuje kompleksowe rozwiązania montażowe, które obejmują panele Weninger oraz inne produkty potrzebne do ich ułożenia, takie jak podkłady do pływającego montażu podłóg. W ofercie producenta znajdziesz także preparaty do pielęgnacji paneli podłogowych.

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Zastosowanie
Klasa ścieralności
Kolorystyka
Typ imitacji
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone