0
Farba Lateksowa Samtex 3 B1 10 L Caparol
Producent:
Caparol
Cena:229,00PLN / szt
Cena za 1 L - 22,90 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Samtex 3 B1 10 L Caparol Farba Lateksowa

Wysokogatunkowa farba lateksowa Caparol Samtex 3 przeznaczona jest do wewnętrznych wymalunków na powierzchniach ścian i sufitów. Nadaje się do stosowania na gładź gipsową, gipsowe masy szpachlowe, tynki cementowo-wapienne i dyspersyjne, beton, cegłę klinkierową i silikatową oraz płyty karton-gips. Emulsją można odnowić stare powłoki farb dyspersyjnych, a także dobrze przyczepne tapety, np. z włókna szklanego. Wyrób ten posiada specjalną mieszankę pigmentów, która sprawia, że jest on szczególnie polecany do pomieszczeń silnie oświetlonych i na ściany posiadające drobne różnice w podłożu.

Samtex 3 – farba do zadań specjalnych

Biała farba do ścian i sufitów marki Caparol to ekologiczny, wodorozcieńczalny wyrób o niskiej szkodliwości dla środowiska, bezpieczny dla użytkowników. Nie posiada w składzie plastyfikatorów, dlatego jest on nieszkodliwy dla osób zajmujących się malowaniem. Farba Caparol Samtex 3 jest łatwa w aplikacji, tworząc cienkie, dyfuzyjne powłoki. Po całkowitym wyschnięciu jest odporna na szorowanie na mokro i ścieranie. Emulsja tworzy powłoki o głęboko matowym wykończeniu, które maskują drobne nierówności podłoża.

Samtex 3 Caparol – kolory

Farba przeznaczona jest do barwienia na wybrany kolor z systemu ColorExpress. Zobacz naszą ofertę farb z mieszalnika i uzupełnij formularz kontaktowy, aby dowiedzieć się więcej. Baza B1 nadaje się także do bezpośredniego nakładania na ścianę jako farba w kolorze białym.

Caparol Samtex 3opinie

Po farby marki Caparol sięga wielu fachowców oraz osób, samodzielnie przeprowadzających remont. Emulsje te posiadają doskonałe właściwości, dużą wydajność i mocną siłę krycia. Dodatkowo są szybkoschnące. Dzięki możliwości barwienia stwarzają one ogromne możliwości aranżacyjne. Farba Samtex 3 to sprawdzony wybór wielu naszych klientów.

Zobacz także pozostałą ofertę farb z serii Samtex dostępną w naszym sklepie internetowym. Skorzystaj z atrakcyjnych ofert i fachowej wiedzy naszych fachowców i wprowadź kolor do swojego otoczenia.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Biały
Czas schnięcia:2 h
Wydajność:90-190 ml/m2
Sposób aplikacji:Pędzel, wałek, natrysk
Kolor:Baza B1 Biała
Przeznaczenie:Do malowania wnętrz na gipsowe gładzie i masy spzachlowe
Rodzaj farby:Farba lateksowa
Temperatura aplikacji:minimum +5°C
Czas nakładania kolejnej warstwy:2 h
Rozcieńczalnik:Woda
Stosować z podkładem:Tak
Typ bazy:Baza B1 - Farba biała może być użyta bez barwienia

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone