0
Farba Na Dach  Radach 10l Antracyt Półmat RAL7016 Rafil
Farba Na Dach  Radach 10l Antracyt Półmat RAL7016 Rafil
Farba Na Dach  Radach 10l Antracyt Półmat RAL7016 Rafil
Producent:
Rafil
Cena:404,00PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Radach 10l Antracyt Półmat RAL7016 Rafil Farba Na Dach

Rafil Radach to gruntoemalia przeznaczona do wymalunków zewnętrznych powierzchni metalowych, wykonanych ze stali, aluminium i ocynkowanych. Nadaje się na powierzchnie dachów, ogrodzeń, parapetów i rynien, a także innych elementów, które wskazuje producent. Radach 10l Antracyt Półmat RAL7016 dedykowany jest do ochronnego i dekoracyjnego malowania nowych powłok, jak i odświeżania i renowacji starych wymalunków. Ma ciemny, głęboki kolor, który podkreśla podstawową strukturę malowanych elementów. Cechą wyróżniającą farbę jest jej doskonała przyczepność do podłoża, a także odporność i wysokie parametry gotowej powłoki. Powierzchnia po zastosowaniu gruntoemalii staje się odporna na działanie promieniowania słonecznego, wody oraz czynników atmosferycznych. Co więcej, Radach RAL7016 tworzy półmatowe powłoki szybkoschnące, elastyczne i długotrwałe, a w połączeniu z podkładem antykorozyjnym Rafil dodatkowo zabezpiecza powierzchnie przed korozją.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się także inne pojemności i kolory farb Radach. Sprawdź pozostały asortyment dostępnych gruntoemalii i wybierz markę, której zaufali nasi klienci.

Przejdź do farb Radach-->

Zastosowanie:Zewnętrzne
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Szary
Czas schnięcia:1 h
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:pędzel/wałek/natrysk
Kolor:Antracyt RAL 7016
Przeznaczenie:Do dachów
Rodzaj farby:Gruntoemalia
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 35°C
Wykończenie:Półmat
Czas nakładania kolejnej warstwy:6 h
Rozcieńczalnik:Rafil Radach Rozcieńczalnik
Stosować z podkładem:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone