0

Rafil

(69 produktów)

Szukasz dobrej farby do dachu? A może chcesz pomalować lub odświeżyć bramę, ogrodzenie albo metalowe meble ogrodowe? Jeśli zależy Ci na profesjonalnej ochronie metalowych powierzchni przed korozją oraz jej stylowej i trwałej dekoracji, sprawdź dostępną w sklepie viverto.pl ofertę zawierającą farby Rafil. Znajdziesz tutaj wysokiej jakości emalie antykorozyjne oraz gruntoemalie Rafil do metalu - w tym farby nawierzchniowe i podkładowe, za pomocą których zabezpieczysz i udekorujesz powierzchnie stalowe, ocynkowane i aluminiowe. Zapraszamy!

Rafil, czyli wysokiej jakości farby do metalu od firmy ze 100-letnim doświadczeniem!

W przypadku wyrobów lakierniczych i farbiarskich doświadczenie jest niezwykle istotnym elementem, który wpływa na jakość oferowanych przez daną markę produktów. W przypadku polskiej firmy Rafil (Radomska Fabryka Farb i Lakierów S. A.) mamy do czynienia z niezwykle bogatym doświadczeniem, ponieważ korzenie marki sięgają 1917 roku.

Przez wiele lat pod nazwą PORSA firma udoskonalała swoje technologie produkcyjne, tworząc wysokiej jakości farby i lakiery Rafil, które stosowane były m. in. przy kamuflażowym malowaniu polskich samolotów bojowych w latach 30" ubiegłego wieku oraz w fabryce samochodów osobowych FSO jako farby zabezpieczające nadwozie przed korozją.

Dzisiaj marka Rafil oferuje dwie kategorie produktów - jednym są specjalistyczne farby i lakiery dedykowane dla szeroko pojętego przemysłu, drugim natomiast farby i lakiery dekoracyjno-ochronne do metalu, których asortyment znajdziesz w sklepie viverto.pl.

Farby do metalu Rafil i ich zastosowanie

Dostępne w naszej ofercie farby do metalu Rafil przeznaczone są do zastosowania zewnętrznego. Odznaczają się one wysoką odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, chroniąc skutecznie metalowe powierzchnie zarówno przed korozją, jak i przed uszkodzeniami mechanicznymi. Przy czym farby do metalu, antykorozyjne emalie i gruntoemalie Rafil doskonale nadają się na pierwsze malowanie i do renowacji metalowych powierzchni.

Marka oferuje wyspecjalizowane linie produktowe, takie jak np.:

  • Farba na dach Rafil Radach 2w1- gruntoemalia Rafil dedykowana przede wszystkim do malowania dachów, parapetów metalowych i rynien.
  • Farba Rafil do bram i ogrodzeń - emalia antykorozyjna do zabezpieczenia i dekoracji bram, ogrodzeń, balustrad, mebli ogrodowych, a także metalowych wyrobów artystycznych.

W ofercie firmy Rafil znajdziesz również wyspecjalizowane farby do betonu, takie jak np. Rafil farba epoksydowa, czy bezbarwny lakier poliuretanowy Rafil Na Beton.

Inne farby Rafil do metalu to EKO Radach - gruntoemalia wodorozcieńczalna do krycia powierzchni aluminiowych, stalowych i ocynkowanych oraz niezwykle uniwersalna emalia Chlorokauczuk Rafil o bardzo szerokim zastosowaniu, do dekoracji i ochrony powierzchni metalowych i betonowych - w tym tynków cementowo-wapiennych, podłóż betonowych, maszyn, urządzeń mechanicznych i konstrukcji budowlanych. Jest to farba Rafil z najbogatszą paletą kolorystyczną, wynoszącą 20 kolorów.

Rafil farba na dach Radach - dlaczego warto ją wybrać?

Malowanie dachu to poważna inwestycja, dlatego warto tutaj postawić na najlepsze materiały. Bez wątpienia farby do metalu Rafil Radach są produktem, który pozwoli Ci uzyskać zarówno świetne efekty dekoracyjne, jak i gruntowną ochronę antykorozyjną dachu. Rafil farba na dach jest wynikiem wielu lat pracy, nad stworzeniem produktu odpornego na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych, który równocześnie utrzymuje swoją elastyczność niezbędną do zachowania gładkiej i niepękającej powierzchni.

Na dodatek farba na dach Rafil Radach szybko schnie, co przy malowaniu dachu jest niezwykle istotnym czynnikiem - jest ona sucha w dotyku już po upływie zaledwie 60 minut! Warto również zaznaczyć, że gruntoemalia Radach Rafil może być nakładana zarówno pędzlem i wałkiem, jak i poprzez natrysk z agregatu malarskiego. Jeśli chodzi o kolory Rafil Radach, to w wersji półmatowej mamy do dyspozycji aż 13 barw i odcieni, natomiast w wersji z połyskiem dostępne są trzy kolory.

Farba Rafil do bram i ogrodzeń z 10-letnią gwarancją!

Jeśli nie szukasz farby do dachu, a chcesz po prostu odświeżyć metalowe ogrodzenie, bramę, balustradę czy meble ogrodowe, to zwróć koniecznie uwagę na kolejny genialny produkt, jakim jest farba Rafil do bram i ogrodzeń, która oferuje aż 10 lat gwarancji w kwestii ochrony pokrytych nią powierzchni. W wersji półmatowej masz do dyspozycji 3 warianty kolorystyczne. Nadaje się ona do krycia powłok stalowych, ocynkowanych i aluminiowych.

Co ważne, w ofercie marki znajdziesz nie tylko lakiery i farby Rafil, ale także podkłady antykorozyjne i podkłady chlorokauczukowe oraz rozcieńczalniki i preparaty do odtłuszczania powierzchni. Natomiast wśród dostępnego asortymentu w sklepie viverto.pl obok farb do metalu i betonu, znajdziesz również farby do drewna i metalu oraz wiele innych specjalistycznych farb i produktów do ochrony i dekoracji wszelkiego rodzaju powierzchni. Zapraszamy!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Dłuższy bok
Krótszy bok
Rodzaj
Kształt
Mocowanie
Sposób otwierania
Szerokość ścianki
Zastosowanie
Rodzaj powierzchni
Klasa ścieralności
Antypoślizg
Kolorystyka
Rektyfikowanie
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka
Wykończenie
Zakres pojemności
Rodzaj płytki
Typ imitacji
Format
Położenie
Ilość źródeł światła
Rodzaj źródła światła
Źródło światła w zestawie
Klasa ochrony IP
Napięcie
Regulacja kąta świecenia
Szerokość drzwi
Powłoka ochronna
Kolor profili
Wykończenie profili
Wykończenie szkła
Identyczne kodowanie
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone