0
Farba Na Dach Radach 10L Brązowy Orzech RAL 8011 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Brązowy Orzech RAL 8011 Rafil
Farba Na Dach Radach 10L Brązowy Orzech RAL 8011 Rafil
Producent:
Rafil
Cena:388,50PLN / szt

Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Radach Brązowy Orzech RAL 8011 10L Rafil Farba Na Dach

Specjalistyczna gruntoemalia Rafil Radach 10l dedykowana jest do dekoracyjnego i ochronnego malowania powierzchni metalowych. Nadaje się do użytku na elementach ocynkowanych, stalowych i aluminiowych, takich jak pokrycia dachowe, rynny, ogrodzenia i bramy, parapety i konstrukcje. Farba z kolekcji Radach przeznaczona jest zarówno do wykonywania nowych powłok, jak i renowacji starych wymalunków. Do jej zalet należy wysoka jakość wykończenia, doskonała przyczepność do podłoża, elastyczność i odporność na działanie czynników atmosferycznych, światła słonecznego i wody. Radach Brązowy Orzech nadaje powierzchniom piękny kolor o półmatowym wykończeniu. W połączeniu z podkładem antykorozyjnym producenta pozwala dodatkowo zabezpieczyć podłoże przed działaniem korozji. Wysoka wydajność, łatwa aplikacja i szeroka gama kolorów kolekcji sprawia, że farby te wybiera wielu naszych klientów.

Zobacz pozostałą ofertę farb na dach dostępnych w naszym sklepie internetowym i zamów profesjonalne środki do metalu na viverto.pl.
Pojemność:10 L
Kolorystyka:Brązowy
Czas schnięcia:1 h
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:pędzel/wałek/natrysk
Kolor:Brązowy Orzech RAL 8011
Przeznaczenie:Do dachów
Rodzaj farby:Gruntoemalia
Temperatura aplikacji:od + 5°C do + 35°C
Wykończenie:Półmat
Czas nakładania kolejnej warstwy:6 h
Rozcieńczalnik:Rafil Radach Rozcieńczalnik
Stosować z podkładem:Tak

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone