0
Folia Malarska Extra Mocna 4x5m=20m2 Cobler
Producent:
Cobler
Cena:29,00PLN / szt
Cena za 1 m2 - 1,45 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Folia Malarska Extra Mocna 4x5m=20m2 Cobler

Podczas remontu warto pomyśleć o odpowiednim zabezpieczeniu powierzchni, które nie wymagają renowacji, a także tych, o które należy szczególnie zadbać – takich jak rośliny, meble, posadzki i wyposażenie wewnętrzne. W tym celu używana jest folia malarska Cobler. Podczas jej wyboru należy kierować się planowanym zastosowaniem – cienka sprawdzi się w miejscach mniej eksploatowanych i narażonych na zachlapania i rozerwanie, grubsza przeznaczona jest do zabezpieczania powierzchni znajdujących się bezpośrednio w miejscu wymalunków. Folia malarska gruba Cobler wyróżnia się jakością. Chociaż jest to element, od którego nie oczekuje się zbyt wiele, warto zdecydować się na produkt, który nie zerwie się przy próbie jego nałożenia na mebel, drzwi, okna czy podłogę. Folia tynkarska marki Cobler sprzedawana jest w formie prostokąta o wymiarach 4x5 m, co pozwala zabezpieczyć 20m2 powierzchni. Jest uniwersalna i odporna na działanie chemii. Nie przepuszcza wody i pary, trwale zabezpieczając wybrane miejsca. Wybierają ją specjaliści, jak również osoby prywatne.

W viverto.pl wiemy, że podczas remontu ważne są zarówno farby i tynki, jak i akcesoria malarskie. Zobacz nasz asortyment i wybierz produkty, których potrzebujesz. Zamów je w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym i skorzystaj z wygodnej opcji dostawy do Twojego domu.
Rozmiar:4x5 m
Długość:5 m
Szerokość:4 m
Przeznaczenie:Do prac przygotowawczych przed malowaniem, zabezpiecza meble i sprzęty w trakcie wszelkiego rodzaju remontów

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone