0
Folia Malarska Gruba 4x5 m Cobler
Producent:
Cobler
Cena:29,00PLN / szt
Cena za 1 m2 - 1,45 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Folia malarska gruba 4x5 m Cobler

Gruba folia malarska Cobler służy do zabezpieczania powierzchni podczas malowania. Jest uniwersalna i stosowana zarówno przez profesjonalne ekipy remontowe, jak i osoby, pragnące samodzielnie odświeżyć ściany w swoim domu. Dzięki niej ochronisz meble, drzwi, okna, podłogi, a także elementy znajdujące się na zewnątrz – rośliny, części elewacji i elementy nieprzeznaczone do odnowienia. Folia charakteryzuje się dużą trwałością. Dzięki większej grubości jest odporna na zerwanie. Produkt ten nie przepuszcza pary wodnej, kurzu ani brudu. Dodatkowo jest niepodatny na działanie większości chemii używanej podczas remontu. Folia malarska przezroczysta znacznie ułatwia także sprzątanie po wykonanej pracy – po zdjęciu jej z powierzchni nie trzeba ich czyścić. Folia Cobler sprzedawana jest w formie prostokąta o wymiarach 4x5 metrów, dzięki czemu jednym kawałkiem zabezpieczysz 20m2 powierzchni. Łatwo jest ją także przyciąć do dowolnego rozmiaru i podzielić na mniejsze części.

W viverto.pl pomożemy Ci podczas remontu. Zobacz praktyczne akcesoria malarskie dostępne w naszym sklepie online i wybierz produkty, które ułatwią Ci pracę. Skorzystaj z wygodnej opcji dostawy pod wskazany adres i ciesz się wygodą zakupów przez Internet.
Długość:5 m
W kartonie:20 m2
Pojemność:0
Szerokość:4 m
Przeznaczenie:Do prac przygotowawczych przed malowaniem, zabezpiecza meble i sprzęty w trakcie wszelkiego rodzaju remontów

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone