0
Folia Malarska Super Gruba 4x5m Cobler
Producent:
Cobler
Cena:29,00PLN / szt
Cena za 1 m2 - 1,45 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Folia Malarska Super Gruba 4x5m Cobler

Folia malarska super gruba marki Cobler przeznaczona jest do ochrony powierzchni oraz stałych elementów, takich jak podłogi, drzwi, okna, meble, rośliny etc. przed zabrudzeniami, farbą, tynkiem i wodą. Stosowana jest podczas remontu i budowy, we wnętrzach i na zewnątrz. Dzięki większej gramaturze jest trwała – nie rwie się szybko, przez co może zabezpieczyć przedmioty i powierzchnie znajdujące się bezpośrednio w miejscu wymalunków oraz miejsca często eksploatowane w trakcie prac. Folia remontowa Cobler wybierana jest zarówno przez specjalistów, jak również osoby prywatne. Jest uniwersalna, oprócz prac remontowo-budowlanych znajdzie zastosowanie w transporcie (w formie zabezpieczenia ładunku przed wilgocią i kurzem), mechanice (podczas lakierowania samochodów i napraw serwisowych), a także do czasowej osłony miejsc narażonych na działanie wody i zabrudzenie. Folia przeźroczysta sprzedawana jest w formie prostokąta o wymiarach 4x5 m, co daje możliwość okrycia 20m2 powierzchni.

W viverto.pl dbamy o wysoką jakość produktów używanych na każdym etapie budowy i remontu. Zobacz naszą ofertę farb, tynków zewnętrznych, a także akcesoriów malarskich, wśród których znajdziesz folię Cobler. Kup ją w atrakcyjnej cenie w naszym sklepie internetowym i stwórz wyjątkowe aranżacje w Twoim stylu.
Rozmiar:4x5 m
Pojemność:0
Kolorystyka:Bezbarwny
Przeznaczenie:Do prac przygotowawczych przed malowaniem, zabezpiecza meble i sprzęty w trakcie wszelkiego rodzaju remontów

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2022. Wszelkie prawa zastrzeżone