0
Haczyk Essentials Brushed Hard Graphite 40364AL1 Grohe
Haczyk Essentials Brushed Hard Graphite 40364AL1 Grohe
Haczyk Essentials Brushed Hard Graphite 40364AL1 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:101,59PLN / szt
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Essentials Brushed Hard Graphite Grohe Haczyk 40364AL1

Aranżując łazienkę, warto zwrócić uwagę na znajdujące się w niej dodatki. Służą one nie tylko wygodzie w pomieszczeniu, ale często stanowią jego ozdobę, harmonijnie współgrając z wyposażeniem. Jeżeli poszukujesz akcesoriów toaletowych wysokiej jakości, których design wyróżnia się spośród ofert dostępnych na rynku, zwróć uwagę na kolekcję Essentials marki Grohe. Jej elementem jest haczyk na płaszcz kąpielowy o numerze 40364AL1. Wykonano go z metalu i pokryto wyrazistą, chromowaną powłoką Brushed Hard Graphite, która jest dodatkowo odporna i trwała. Haczyk montowany jest do ściany za pomocą wkrętów z kołkami (dołączonymi do kompletu), dzięki czemu jego mocowania nie są widoczne. W połączeniu z armaturą producenta tworzy spójne uzupełnienie wnętrza łazienki.

Praktyczne i stylowe. Takie są akcesoria toaletowe marki Grohe. Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z atrakcyjnych rabatów na jakościowe produkty. Stwórz łazienkę swoich marzeń z viverto.pl.
Rodzaj:Haczyki
Kolorystyka:Szary
Kod producenta:40364AL1
Kolor:Brushed Gard Graphite
Powłoka:Matowa
Wykończenie:Mat
Montaż:Ścienny

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone