Grohe

Grohe – synonim technologii, jakości i ponadczasowego stylu

To trzy podstawowe komponenty, które tworzą filozofię niemieckiej marki Grohe. Ten znany producent armatury sanitarnej od wielu lat konsekwentnie udowadnia, że innowacyjne technologie, jakość i design mogą iść ze sobą w parze. Wszystkie produkty marki Grohe charakteryzują innowacyjne rozwiązania, ekonomiczne patenty, a przy tym zachwycają estetycznym i eleganckim designem oraz ciekawą linią. Dla wielu miłośników wzornictwa produkty Grohe to kwintesencja ponadczasowego stylu i wyrobionego smaku. W ofercie producenta armatury Grohe znajdziemy m.in. baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe oraz zlewozmywakowe.


W trosce o naszą przyszłość

Firmie nie jest obojętny stan środowiska naturalnego, co przejawia się w konstrukcji baterii umywalkowej, wannowej, prysznicowej czy zlewozmywakowej marki Grohe. Każdy z modeli baterii łazienkowych czy kuchennych pozwala w rozsądny sposób zarządzać i wykorzystywać wodę. Warto pamiętać, że w ciągu dnia zużywamy ok. 150 litrów wody, z czego większość podczas kąpieli lub korzystania z prysznica. Używając armatury sanitarnej marki Grohe oszczędzamy wodę i minimalizujemy jej nadprogramowe zużycie. Troska o otaczający nas świat naturalny to niepodważalnie ważna kwestia dla Grohe, niemniej jednak nie odbywa się to kosztem naszego komfortu codziennego użytkowania baterii i jej funkcjonalności. Baterie łazienkowe czy kuchenne firmy Grohe pozwalają ograniczyć zużycie wody nawet do 40%, co przekłada się na ekonomiczne użytkowanie surowców naturalnych oraz na realne oszczędności finansowe, które są naprawdę odczuwalne. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze, jesteśmy eko i dbamy o kondycję środowiska naturalnego.


Jakość przede wszystkim

Za doskonałą jakość armatury Grohe odpowiedzialny jest zespół wykwalifikowanych projektantów i badaczy. W laboratorium Grohe wszystkie produkty sanitarne poddawane są szeregom testów – m.in. przeprowadzane są testy baterii łazienkowych na korozję, przywieranie powleczonych powłok oraz drobiazgowej kontroli jakości. Zaawansowane procedury kontrolne gwarantują, że wszystkie baterie oraz zestawy prysznicowe wytwarzane przez markę Grohe będą odporne na korozję, niepożądane działanie wody, wilgoć czy uszkodzenia mechaniczne – a co najważniejsze: będą służyć nam przez wiele kolejnych lat.


Armatura Grohe – kwintesencja wyrazistego wzornictwa

Oferta produktów z zakresu armatury marki Grohe to imponująca kolekcja eleganckich i stylowych baterii umywalkowych, prysznicowych i wannowych, które cechuje niezwykle łatwy montaż. Armatura Grohe to przede wszystkim niepowtarzalna i ekskluzywna fuzja wyrazistego wzornictwa, innowacyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Charakterystyczna linia stylistyczna armatury Grohe stanie się wyśmienitym dopełnieniem dla każdego wnętrza. Warto podkreślić, że marka Grohe zapewnia nie tylko wyposażenie dla Twojej przestrzeni łazienkowej, ale także kuchennej dostarczając innowacyjne rozwiązania także dla kuchni w postaci baterii kuchennych, zlewozmywaków oraz systemów i akcesoriów kuchennych.


Estetyka, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania

Wszystkie baterie firmy Grohe są niezwykle funkcjonalne, a czas ich montażu skrócony jest do niezbędnego minimum. System szybkiego montażu ogranicza liczbę potrzebnych narzędzi i dodatków. Dzięki temu większość baterii można zamontować w domu samodzielnie przy niewielkim zaangażowaniu, nie posiadając specjalistycznej wiedzy.

Oferowane przez sklep internetowy Viverto.pl baterie łazienkowe lub zlewozmywakowe marki Grohe pokryte są estetyczną, chromowaną powłoką specjalistyczną StarLight, która sprawia, że każda pozycja jest niezwykle łatwa w pielęgnacji, a codziennie utrzymanie jej w czystości nie sprawia żadnego problemu. Baterie Grohe powleczone tą innowacyjną i specjalistyczną powłoką są także łatwe w konserwacji. Dzięki czemu bateria łazienkowa i kuchenna pozostanie na długo w dobrej kondycji i zachwycać będzie swą formą i blaskiem przez wiele kolejnych lata.


Wysmakowany i przyjazny design Grohe

Fundamentalną wartością marki Grohe jest niepowtarzalne wzornictwo, które ukierunkowane jest przede wszystkim na użytkownika. Twórcy produktów łazienkowych marki Grohe twierdzą, że udany design przedmiotu musi współgrać z funkcjonalnością oraz formą, czyli krótko rzecz ujmując: ma być przyjazny dla osoby z niego korzystającej na co dzień. Dlatego też zarówno baterie umywalkowe, wannowe czy nablatowe, jak i armatura sanitarna oraz systemy prysznicowe Grohe charakteryzuje wysmakowane doświadczenie wizualne i perfekcyjne działanie. Projektanci projektów marki Grohe to pierwszy w historii zespół w branży sanitarnej, który może poszczycić się wyjątkową dla branży designu nagrodą, jaką jest „Red dot: design team of the year award”, którą przyznaje się największym innowatorom i najlepszym projektom.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą rozwiązań sanitarnych, ceramiki łazienkowej, systemów prysznicowych oraz baterii umywalkowych, wannowych, prysznicowych i zlewozmywakowych marki Grohe.
RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Położenie
Pomieszczenie
Rodzaj
Kolorystyka
Kraj pochodzenia
Wersja baterii
Rodzaj regulacji
Wylewka

VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone