0
Impregnat Superbase Bezbarwny 2,5L Sadolin
Producent:
Sadolin
Cena:97,34PLN / szt
Cena za 1 L - 38,94 PLN
Dostępność:DOSTĘPNE
NA ZAMÓWIENIE
po złożeniu zamówienia, w ciągu 24h otrzymasz informację o planowanym terminie realizacji. Możesz też skontaktować się z nami i uzyskać informację o terminie: 12 345 13 38
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Impregnat Superbase Bezbarwny 2,5L Sadolin

Sadolin SuperBaseHP to nowoczesny wodny impregnat techniczny przeznaczony do ochrony surowego oraz zabezpieczania wcześniej użytkowanego drewna. Kompatybilny z wodnymi jak i rozpuszczalnikowymi produktami nawierzchniowymi AkzoNobel. Zabezpiecza przed szkodliwym działaniem grzybów wywołujących siniznę oraz grzybów podstawczaków powodujących głęboki rozkład drewna. Charakteryzuje się wysoką zdolnością penetracji w surowe drewno zapewniając mu długoletnią ochronę biologiczną. Redukuje chłonność drewna, dzięki czemu obniża zużycie produktów nawierzchniowych.
Polecany jest do elementów drewnianych na zewnątrz jako grunt przed nałożeniem produktów nawierzchniowych na: elewacje, meble ogrodowe, tarasy, płoty szorstkie i lamelowe, balustrady, pergole, okna, drzwi zewnętrzne, balkony, ogrodzenia, drewniane obiekty małej architektury ogrodowej, a także inne powierzchnie drewniane z drewna szorstkiego (tarcicy) oraz heblowanego (gładkiego) na zewnątrz pomieszczeń. Produkt nie jest zalecany do stosowania na drewniane konstrukcje budowlane (np. elementy: mostowe, kratownic, stropowe, itp.).

Opis aplikacji:

  • Produkt przystosowany jest do malowania pędzlem.
  • Nie rozcieńczać impregnatu przed użyciem, nie mieszać z innymi produktami.
  • Aplikować z dala od osób postronnych i zwierząt.
  • Nakładać w 2-3 warstwach przy pomocy pędzla, w ilości całkowitej 200 g/m2 co odpowiada 200ml/m2 łącznie dla wszystkich warstw.
  • Nie przekraczać zalecanych ilości produktu.
  • Rozprowadzać dokładnie wzdłuż słojów drewna.
  • Przed nałożeniem kolejnej warstwy, jeśli podniosą się włókna drewna należy przeszlifować drobnoziarnistym papierem ściernym i dokładnie odpylić.
  • Kolejne warstwy produktu nakładać po całkowitym wyschnięciu poprzedniej warstwy (minimum 5 godzin).
  • Świeżo zaimpregnowane drewno do czasu całkowitego wyschnięcia należy chronić przed deszczem.
  • Po 16 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy impregnatu technicznego Sadolin SuperBaseHP należy nakładać inne preparaty ochronno-dekoracyjne, nieposiadające właściwości biobójczych.
Przechowywanie
W oryginalnych i szczelnie zamkniętych opakowaniach, w pozycji pionowej, w temperaturze powyżej +5°C i poniżej +30°C. Przechowywać pomieszczeniach zamkniętych, z dala od źródeł ciepła.
Uwaga
Produkt wodny. W temperaturach ujemnych ulega trwałemu uszkodzeniu.
Kolorystyka:Bezbarwny
Kolor:Bezbarwny
Wykończenie:Mat
Pojemność:2,5L
Czas schnięcia:po 3h
Wydajność:do 5m2/l
Sposób aplikacji:Pędzel
Przeznaczenie:Do drewna
Temperatura aplikacji:Od +5°C do +35°C
Ilość warstw:2-3
Czas nakładania kolejnej warstwy:po całkowitym wyschnięciu (min po 5h)
Rozcieńczalnik:Bez rozcieńczania
Zastosowanie:Zewnętrzne

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone