Klasa, styl i elegancja

Dodano:20-04-2017
Kategorie:Inspiracje

Inspiracja 1 - Reaction Pearl Cifre


Klasa, styl i elegancja. Gdyby kazano nam wybrać tylko 3 słowa opisujące tę inspirację, na pewno zdecydowalibyśmy się na te. Dlaczego?

Ponadczasowej klasy łazience nadają duże, szare, kwadratowe płytki Reaction Pearl, stanowiące podstawę całego wystroju. To one tworzą surowy klimat, a dzięki uniwersalnej barwie pozwalają zarówno na delikatne eksperymenty, jak i na bardziej szalone połączenia.

Stylu dodają wzorzyste kafle Reaction White Decor w subtelnych kolorach, które możemy dobrać wedle uznania, tworząc niepowtarzalny, unikalny wzór. Ułożone w pionie zaraz obok lustra doskonale dzielą przestrzeń w łazience, a ponadto są pięknym tłem dla wyjątkowo stylowej umywalki wolnostojącej Meg 11. Czyż nie wygląda jak rzeźba w galerii sztuki? Kropkę nad i stanowi niebanalna bateria Metris. Ale to nie wszystko!

Wpisujący się w obecne trendy, przeszklony prysznic bez brodzika, wyeksponowany został dzięki użyciu drewnopodobnych płytek Vecchia Firenze, które przypominają stary parkiet! Pokryto nimi nie tylko podłogę, ale również fragment ściany, na której zawieszono zestaw natryskowy Select 360.

Jeśli ktoś nadal uważa, że łączenie kilku różnych typów płytek jest ryzykowne, to ta aranżacja udowadnia, że odpowiednie ich dopasowanie i rozmieszczenie rozwiązuje powyższy dylemat.


Inspiracja 2 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 3 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 4 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 5 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 6 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 7 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 8 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 9 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 10 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 11 - Reaction Pearl Cifre
Inspiracja 12 - Reaction Pearl Cifre


VIVERTO ©2017. Wszelkie prawa zastrzeżone