0

O nas

Viverto.pl to duży sklep internetowy z kompleksową ofertą materiałów do wykończenia wnętrz. Jesteśmy pasjonatami wnętrzarstwa i designu. 

30 dni na zwrot w VIVERTO.pl
30 dni na zwrot w VIVERTO.pl
Profesjonalne doradztwo w VIVERTO.pl
Zaufanie Klientów VIVERTO.plSZYBKA WYSYŁKA, WYGODNE ZWROTY

Nasze nowoczesne, pojemne magazyny i sprawna logistyka umożliwiają szybką wysyłkę! Twoja przesyłka jest dodatkowo ubezpieczona na kwotę zamówienia. Do tego bezproblemowa reklamacja i zwrot.

SZEROKI ASORTYMENT, PROMOCJE I RABATY

Oferujemy Ci produkty do zamówień online w bardzo korzystnych cenach, ponieważ kupujemy od naszych dostawców na wielką skalę, jak również nie pokrywamy kosztów związanych z salonami stacjonarnymi. U nas znajdziesz atrakcyjne promocje oraz dodatkowe rabaty.

PROFESJONALNE DORADZTWO, KORZYSTNE WYCENY

Nasi doświadczeni konsultanci pomogą Ci w wyborze produktu lub skompletowaniu zestawu. Jeżeli chcesz złożyć większe zamówienie w naszym sklepie, w krótkim czasie otrzymasz kompleksową wycenę, dopasowaną do specyfiki Twojej inwestycji lub remontu.

BEZPIECZNE ZAKUPY, ZAUFANIE KLIENTÓW

Zapewniamy bezpieczeństwo Twoich danych osobowych i płatności. Używamy najwyższej jakości systemów płatności internetowych. Dbamy o realizację Twojego zamówienia i nasze opinie. Zaufało nam ponad 42 000 Klientów.


INSPIRUJEMY   DORADZAMY    URZĄDZAMY 


VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone