0

Wysyłka za granicę

Prowadzisz prace budowlano-remontowe w Europie?

Skorzystaj z naszych konkurencyjnych cen i doświadczenia w spedycji międzynarodowej.

Wybierając viverto.pl na swojego dostawcę materiałów budowlanych za granicę, zyskujesz solidnego partnera, dzięki któremu zoptymalizujesz koszty całej inwestycji. Nasza hurtownia internetowa ma bogate doświadczenie w realizacji sprzedaży materiałów budowlanych za granicę. A co najważniejsze, możemy zaoferować nie tylko atrakcyjne ceny, ale także pełną kompleksowość, dostarczając szeroką gamę produktów budowlanych i wykończeniowych zarówno do wnętrz, jak i elewacji. Nasza oferta to wysokiej jakości asortyment, pochodzący od cenionych i markowych producentów, którego ceny są o wiele atrakcyjniejsze w złotówkach niż np. w euro.CO ZYSKASZ?

Atrakcyjne ceny – Twoja lista produktów zostanie wyceniona indywidualnie, przy zastosowaniu najkorzystniejszych stawek
 
Dedykowany opiekun – doradzimy Ci w kwestii materiałów, akcesoriów, dodatkowego wyposażenia, przygotujemy komplety i systemy wykończeniowe. Zajmiemy się zorganizowaniem najkorzystniejszego cenowo transportu.
 
Czas mamy wielkie magazyny z dużą dostępnością. Szybko pakujemy i organizujemy spedycję. Dopilnujemy, aby zamówienie do kraju, w którym pracujesz, zostało zrealizowane możliwie najszybciej.
Lepszy produkt bazując na naszym doświadczeniu zaoferujemy Ci wysokiej jakości zamienniki w specjalnej cenie dla wykonawców


Skontaktuj się z naszą internetową hurtownią budowlaną w Polsce
Wycenimy indywidualnie koszt zakupu oraz koszt transportu materiałów budowlanych z Polski do wskazanego miejsca. Określimy możliwości logistyczne i szacunkowy czas dostawy.

Obsługa Klienta Viverto
OPIEKUN POLSKICH FIRM ZA GRANICĄ
poniedziałek - piątek 8:00 – 16:00

+48 12 345 13 39

e-mail: sklep@viverto.pl

Formularz kontaktowy:


* Dane osobowe podane w formularzu kontaktowym, będą wykorzystane tylko do celów kontaktowych w ramach wysłanego zapytania. Dane te nie będą gromadzone ani przetwarzana do innych celów.


Materiały budowlane z Polski

Jesteśmy internetową hurtownią budowlano-wykończeniową z wieloletnim doświadczeniem na rynku zaopatrzenia dla firm budowlanych, remontowych i wykończeniowych. Mamy prężny dział Logistyki, który sprawnie i szybko wysyła produkty na rynki międzynarodowe. Vierto.pl realizuje eksport na materiały budowlane z Polski w formie dostaw paletowych oraz w paczkach. Wysyłki realizujemy poprzez sprawdzonych partnerów logistycznych, doświadczonych w spedycji międzynarodowej. Ładunek jest wysyłany ekspresowo i dodatkowo ubezpieczony, niezależnie od złożoności oraz wielkości. Wysyłając transport zwracamy szczególną uwagę na prawidłowe zabezpieczenie wysyłanych produktów. 


Materiały budowlane eksport

Ceny materiałów budowlanych i wykończeniowych w Polsce są dużo bardziej atrakcyjne niż w większości krajów Europy. Z kolei jakość naszej oferty jest na najwyższym europejskim poziomie. Oferujemy asortyment najlepszych, sprawdzonych marek. Jeśli jesteś inwestorem lub wykonawcą prac budowlano-wykończeniowych w Europie (np. Niemcy, Wielka Brytania, Holandia Belgia, Francja) możesz sporo zaoszczędzić sprowadzając dla siebie lub swoich Klientów materiały budowlane i wykończeniowe z Polski. Materiały budowlane i wykończeniowe warto kupować z Polski, szczególnie do krajów europejskich.

Materiały budowlane i wykończeniowe z dostawą za granicę

Co wysyłamy?

- ocieplenia

- płytki ceramiczne

- armaturę i ceramikę

- kamień dekoracyjny

- farby, chemia budowlana, chemia podpłytkowa

- panele podłogowe

Współpracujemy na stałe z polskimi firmami realizującymi usługi budowlano-remontowe za granicą. 


Materiały budowlane do Niemiec

To jeden z rynków, gdzie nasze dostawy trafiają podobnie szybko jak na rynek polski. Czas realizacji dostawy jest na tyle krótki, że wybór Polski jako miejsca zaopatrzenia jest jak najbardziej racjonalny. Sprzedaż i dostawa materiałów budowlanych z Polski do Niemiec jest usługą, którą nasza Logistyka zorganizuje szybko i pewnie.

Materiały budowlane do Belgii, Danii, Holandii

Realizując inwestycje w krajach Beneluxu czy Danii warto pomyśleć o szybkim i dużo tańszym zaopatrzeniu w materiały budowlane i wykończeniowe z Polski. W tym przypadku, podobnie jak w Niemczech czas dostawy jest bardzo korzystny, a zysk na cenie przemawia za zamówieniami z Polski.

Materiały budowlane do Anglii (UK) i Francji

Choć te kraje są położone dalej od Polski warto zwrócić uwagę na duże różnice w cenach materiałów budowlanych i wykończeniowych w stosunku cen w Polsce. Pomimo trochę dłuższego czasu realizacji dostawy oszczędność na koszcie materiałów jest na tyle duża, że warto zamówić materiały w internetowej hurtowni Viverto.pl. Uwaga! Do UK wysyłamy tylko do firm, na adres który widnieje w fakturze.

Materiały budowlane do Szwecji, Norwegii

Podobnie, jak w przypadku Anglii są to trudniejsze spedycyjnie lokalizacje, ale różnica w cenie zakupu materiałów budowlanych i wykończeniowych może być na tyle duża, że dzięki zakupowi w Viverto.pl mocno poprawi się rentowność kontraktu remontowo-budowlanego lub inwestycji w nieruchomość.

Ocieplenia i chemia budowlana – sprzedaż z Polski za granicę

Nasza hurtownia budowlana realizuje dostawy zagraniczne wszelkiego rodzaju produktów niezbędnych do budowy, remontu i renowacji. W asortymencie viverto.pl znajduje się markowa chemia budowlana, między innymi takich producentów jak Atlas, Baumit, Ceresit, Stegu, KABE, Keraflex, Goldmurit, quick-mix, Vidaron, Dekoral i wielu innych.

Znajdziesz u nas różnego rodzaju zaprawy, tynki, farby, grunty, kleje i szereg preparatów dekoracyjno-ochronnych do drewna, betonu i metalu. Oferujemy także kompleksowe systemy ociepleń od różnych producentów. W razie potrzeby nasi pracownicy pomogą Ci dobrać odpowiednie rozwiązania i skompletują wszystkie niezbędne do pracy materiały.

Materiały budowlane hurt – farby

Farby to nieodłączny element wykańczania wnętrz i elewacji, stanowiące również istotny element dekoracyjno-ochronny różnego rodzaju powierzchni. Hurtownia budowlana viverto.pl oferuje bogaty asortyment w tym zakresie, w którym znajdziesz różnego rodzaju farby dostępne w niezwykle bogatej palecie kolorystycznej. Dysponujemy bowiem mieszalnikami farb. Oferujemy farby do ścian i sufitów, farby elewacyjne, a także farby do drewna i metalu. Oprócz tego asortyment viverto.pl obejmuje także grunty, bejce, farby strukturalne i farby specjalistyczne (np. farby tablicowe i farby magnetyczne). Ponadto zaopatrzysz się u nas w akcesoria malarskie i ochronne, które wyślemy za granicę razem z pozostałymi materiałami.

Sprzedaż materiałów budowlanych za granicę – podłogi

Viverto.pl to hurtownia materiałów budowlanych, w której dostępny jest również szeroki wybór materiałów dedykowanych do wykańczania podłogi. Znajdziesz u nas zarówno bardziej tradycyjne rozwiązania, takie jak podłogi drewniane czy gresowe płytki podłogowe, jak i różnego rodzaju panele podłogowe – w tym panele winylowe i panele laminowane. Oferujemy płytki i panele podłogowe o zróżnicowanym wzornictwie i kolorystyce, co pozwala tworzyć wyjątkowe podłogi. Dostępne w naszej hurtowni produkty w zależności od rodzaju, mogą z powodzeniem być stosowane zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i użytkowych. Obok płytek i paneli oferujemy także akcesoria podłogowe potrzebne do ich montażu, takie jak podkłady, maty, folie oraz kleje i fugi.

Hurtownia budowlana – płytki ceramiczne eksport

Płytki ceramiczne to jeden z najpopularniejszych sposobów wykończenia podłóg i ścian, który jest powszechny także za granicą. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment obejmujący płytki ceramiczne i gresowe od najbardziej cenionych producentów, zarówno tych polskich, takich jak np. Paradyż, Tubądzin czy Ceramica Limone, jak i zagranicznych (np. płytki ceramiczne Vives, Flaviker, Cerim, Imola, Saloni, Aparici, AB, Tau Ceramica i wielu innych! Sprzedaż materiałów budowlanych za granicę w przypadku płytek obejmuje oczywiście również zaprawy klejowe do płytek oraz fugi. Tym samym korzystając z naszej oferty, możesz zdecydować się na kompleksowy eksport wszystkich niezbędnych do położenia płytek materiałów.

Materiały wykończeniowe – kamień dekoracyjny do wnętrz i elewacji

Obok farb i ceramiki nasza hurtownia z materiałami budowlanymi, oferuje także kamień dekoracyjny dedykowany do wykańczania wnętrz i elewacji. Jest to niezwykle oryginalny sposób dekorowania i zabezpieczania ścian, który pozwala stworzyć przepiękne aranżacje. Znajdziesz u nas kamień dekoracyjny w niezwykle bogatej palecie wzorniczej i kolorystycznej. Oprócz tego oferujemy także produkty niezbędne do montażu okładzin ściennych, czyli zaprawy, kleje oraz impregnaty.

Ceramika sanitarna i armatura łazienkowa – hurtownia budowlana sprzedaż za granicę

Armatura łazienkowa i ceramika sanitarna to niezwykle bogaty dział naszej hurtowni internetowej, w którym znajdziesz różnego rodzaju asortyment, odznaczający się wysoką jakością oraz bardzo obszernym wyborem pod względem wzorniczym. Oferujemy baterie łazienkowe i kuchenne, zestawy prysznicowe oraz ceramikę sanitarną o przeróżnej konstrukcji, designie i kolorystyce. Znajdziesz bowiem u nas również niezwykle modną kolorową armaturę i kolorową ceramikę sanitarną. Oferujemy produkty tylko i wyłącznie od renomowanych marek, takich m. in. jak Grohe, Vitra, Hansgrohe, Giulini Giovanni, Kludi.

W ofercie viverto.pl znajdziesz nowoczesną i ekskluzywną ceramikę sanitarną – w tym innowacyjne toalety myjące, umywalki stojące, wanny wolnostojące czy brodziki. Oprócz tego oferujemy także podtynkowe zestawy do montażu toalet wiszących i bidetów. To jednak nie wszystko! Znajdziesz u nas także szereg akcesoriów łazienkowych i montażowych dedykowanych do instalacji armatury i ceramiki sanitarnej.

Sprzedaż materiałów budowlanych do Niemiec i innych krajów Europy!

Realizujemy sprzedaż materiałów budowlanych do Niemiec oraz innych krajów zarówno dla firm remontowo-budowlanych, jak i dla klientów indywidualnych. W naszej ofercie możesz zaopatrzyć się w niezbędne do budowy i wykańczania wnętrz produkty oraz akcesoria pochodzące od renomowanych firm i marek. Współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami zajmującymi się transportem międzynarodowym. Gwarantujemy błyskawiczną wysyłkę paletową oraz paczkową.

Hurtownia materiałów budowlanych – eksport, opieka, ubezpieczenie

Dostawy zagraniczne materiałów budowlanych z naszej hurtowni są objęte indywidualną opieką oraz ubezpieczeniem. Sprzedaż materiałów za granicę realizowana przez hurtownię budowlaną viverto.pl obejmuje różne materiały, które możemy wysyłać w formie miksów. Dlatego możesz zamówić jednorazowo zarówno chemię budowlaną, jak i farby, płytki ceramiczne, armaturę łazienkową, panele podłogowe czy okładziny ścienne.

Sprawdź, jak eksport materiałów budowlanych za granicę od viverto.pl wygląda w praktyce. Dołącz do szerokiego grona klientów prowadzących zagraniczne inwestycje budowlane i remontowe, którzy już skorzystali z naszego profesjonalnego zaopatrzenia. Zapraszamy do kontaktu!

ZOBACZ OFERTĘ VIVERTO.PL>

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone