0

Farby i tynki z mieszalnika

STWÓRZ WŁASNĄ BARWĘ FARBY LUB TYNKU Z PALETY PONAD 100 TYSIĘCY ODCIENI

Nie możesz dobrać do swojego wnętrza koloru z oferty farb gotowych? Potrzebujesz tynk zewnętrzny w określonym kolorze? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

Zamów farbę lub tynk elewacyjny z mieszalnika>

 

W Viverto dysponujemy siedmioma mieszalnikami farb i tynków zewnętrznych różnych marek. Precyzyjne urządzenie  stworzy dla Ciebie wybrany kolor w idealnym odcieniu. Pracujemy na wysokiej jakości pigmentach mieszanych w najlepszych bazach. W ten sposób uzyskujemy farby i tynki elewacyjne odporne czynniki atmosferyczne lub ścieranie. 

ZOBACZ SYSTEMY OCIEPLEŃ i MIESZALNIKI DOSTĘPNE W VIVERTO.PL

Atlas logo
Baumit logo
Caparol logo
Farby Kabe logo
Goldmurit logo
Quick Mix


SKONTAKTUJ SIE W CELU ZAKUPU FARBY, TYNKU Z MIESZALNIKA LUB SYSTEMU OCIEPLEŃ

Obsługa Klienta Viverto
MICHAŁ
poniedziałek - piątek 8:00 – 16:00

+48 799 350 673

e-mail: mieszalnik@viverto.pl


lub użyj poniższy

Formularz kontaktowy:

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ PRODUKTÓW BAZOWYCH

Farba Perfekta Baza B Biała 10l Kabe

Farba Perfekta Baza B Biała 10l Kabe

175.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Amphibolin B1 1.25L Caparol

Farba Amphibolin B1 1.25L Caparol

115.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza B Biała 5l Kabe

Farba Perfekta Baza B Biała 5l Kabe

67.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Baza tynku SilikonTop 1,5K 25 kg Baumit

Baza tynku SilikonTop 1,5K 25 kg Baumit

215.00PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza B 5L Kabe

Farba Bugoflex Baza B 5L Kabe

128.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza B 10L Kabe

Farba Bugoflex Baza B 10L Kabe

245.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza C 10L Kabe

Farba Bugoflex Baza C 10L Kabe

252.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 15l Kabe

174.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Amphibolin B3 9.4L Caparol

Farba Amphibolin B3 9.4L Caparol

576.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 10l Kabe

197.51PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Amphibolin B1 10L Caparol

Farba Amphibolin B1 10L Caparol

579.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe

Farba Perfekta Baza A Biała 10l Kabe

120.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Bugoflex Baza C 5L Kabe

Farba Bugoflex Baza C 5L Kabe

129.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Amphibolin B1 2.5L Caparol

Farba Amphibolin B1 2.5L Caparol

191.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Amphibolin B3 2.35L Caparol

Farba Amphibolin B3 2.35L Caparol

175.99PLN / szt
W MAGAZYNIE
Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe

Farba Aquatex Baza A Biała 5l Kabe

114.99PLN / szt
W MAGAZYNIE

Farby z mieszalnika

Jeśli nie lubisz kompromisów i szukasz konkretnego koloru, ponieważ chcesz uzyskać takie, a nie inne efekty dekoracyjne, to skorzystaj z możliwości, jakie dają farby z mieszalnika. Jest to bowiem najskuteczniejszy i najwygodniejszy sposób na uzyskanie konkretnej barwy czy odcienia zarówno w przypadku farb wewnętrznych, jak i elewacyjnych oraz wielu rodzajów tynków fasadowych. W sklepie viverto.pl oferujemy wysokiej jakości markowe farby z mieszalnika od takich producentów jak Atlas, Caparol, Baumit, Farby Kabe, Goldmurit czy Quick-mix. Otwórz się na paletę kolorów liczącą ponad 100 tysięcy odcieni i twórz z viverto.pl wyjątkowe i oryginalne aranżacje swojej przestrzeni!

Farby z mieszalnika, czyli świat pełen kolorów na wyciągnięcie ręki!

Doskonale wiemy, jak bolesne są kompromisy, kiedy przy inwestycji dużych nakładów finansowych na wykończenie wnętrza lub elewacji budynku, trzeba godzić się na rozwiązania, które nie do końca nam pasują. Jednym z nich jest kolor ścian albo fasady, którym chcielibyśmy je udekorować. Niestety, ale często okazuje się, że gotowe kolorowe farby do ścian i sufitów lub elewacji, nie mogą nam zaoferować takiego odcienia, jaki chcemy.

Z tego też powodu w viverto.pl obok szerokiej oferty farb gotowych, oferujemy także farby z mieszalnika. Dzięki temu z łatwością stworzysz swój wymarzony kolor, co pozwoli Ci cieszyć się w pełni efektami wykończenia! Za sprawą farb z mieszalnika nie musisz godzić się na półśrodki i możesz uzyskać taki kolor farby czy tynku, jaki naprawdę chcesz!

Farby gotowe czy farby z mieszalnika - czym się od siebie różnią?

Pod względem parametrów technicznych farby z mieszalnika nie różnią się od tych gotowych. W mieszalniku barwione są bowiem różne typy farb, począwszy od wszelkiego rodzaju farb emulsyjnych na lakierach i lazurach skończywszy.

Warto tutaj mieć na uwadze, że producenci posiadają własne receptury barwienia, ponadto ich farby także różnią się pomiędzy sobą swoją jakością czy właściwościami. Tym samym kolory z mieszalnika w przypadku gotowych już receptur są udostępniane przez konkretnych producentów w postaci wzorników. Za pomocą mieszalnika można tworzyć również własne receptury kolorystyczne.

Co ważne, największą zaletą, jaką mają kolorowe farby z mieszalnika to możliwość niezwykle precyzyjnego uzyskania danego odcienia. Ponadto do tworzenia farby w mieszalniku używane są wysokiej jakości pigmenty, często o innowacyjnych właściwościach, takich jak np. odbijanie światła słonecznego, co pozwala na pokrycie elewacji budynku ciemnym kolorem, bez efektu jej nadmiernego nagrzania przez słońce.

Farba elewacyjna z mieszalnika

Nowoczesna farba elewacyjna z mieszalnika to zarówno bogaty wybór koloru, jak i doskonałe właściwości, które zagwarantują ścianom zewnętrznym budynku pełną ochronę przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Z reguły farby fasadowe z mieszalnika to produkty hydrofobowe i odporne na działanie promieni UV. W zależności od ich typu odznaczają się one np. wzmożoną odpornością na grzyby i wilgoć, tworząc na elewacji trwałą i estetyczną powłokę. W ofercie viverto.pl znajdziesz farby fasadowe z mieszalnika takich marek m. in. jak Caparol, Atlas, Farby Kabe czy Baumit.

Kolorowe tynki z mieszalnika

Możliwość barwienia w masie tynków nie jest niczym nowym, jednak korzystanie w tym celu z nowoczesnych mieszalników pozwala uzyskać niezwykle oryginalne kolory elewacji. W ten sposób możliwości aranżacyjne obejmujące fasady budynków weszły na zupełnie nowy poziom. A wspomniane wcześniej nowoczesne technologie, które odbijają promieniowanie słoneczne, pozwalają na wprowadzenie do dekoracji ścian zewnętrznych szerokiego spektrum ciemnych kolorów, co jest krokiem w kierunku tworzenia niebanalnych i nowoczesnych w swoim stylu fasad. Przy czym podobnie jak i w przypadku farb, tutaj także barwione są różnego rodzaju tynki, od sylikonowych począwszy, przez silikatowe, na tynkach mineralnych czy hybrydowych skończywszy.

Tynki i farby z mieszalnika - producenci

W ofercie viverto.pl znajdziesz farby i tynki z mieszalnika zarówno od polskich, jak i zagranicznych producentów. Oferują oni również kompletne systemy ocieplenia, gdzie farby fasadowe z mieszalnika są ostatnim elementem dekoracyjnym i zabezpieczającym elewację. Przy czym w viverto.pl możesz zakupić kompletny system termoizolacji. Jeśli szukasz kompleksowej oferty, zapraszamy do kontaktu!

Natomiast producenci, których tynki i farby z mieszalnika możesz u nas zamówić, to:
  • Atlas - polski producent chemii budowlanej.
  • Farby Kabe - szwajcarski producent chemii budowlanej.
  • Baumit - austriacki producent chemii budowlanej.
  • Caparol - marka należąca do niemieckiej firmy DAW.
  • Goldmurit - marka własna polskiego konsorcjum zakupowego Stofarb
  • Quick-mix - marka należąca do Sievert Polska, firmy wchodzącej w skład niemieckiej Grupy Sievert.

Powyższe firmy i marki to liderzy branży, którzy oferują wysokiej jakości produkty oraz innowacyjne rozwiązania, zarówno w zakresie systemów ociepleń czy renowacji budynków, jak i dekoracji fasad oraz wnętrz. Warto zatem szczegółowo zapoznać się z ich ofertą dostępną w sklepie viverto.pl, co pozwoli Ci dopasować konkretny produkt do swoich potrzeb i budżetu.

Cena farby z mieszalnika

Farby z mieszalnika to produkty wykonywane na indywidualne zamówienie, więc ich cena może być nieco wyższa niż gotowej farby, jednak nie jest to reguła. Wszystko tak naprawdę zależy od producenta farby, na której wybór się zdecydujemy oraz jej ilości. W sklepie viverto.pl istnieje bardzo duży wybór obejmujący różnego rodzaju farby z mieszalnika od różnych producentów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy czy mailowego - mieszalnik@viverto.pl! Z pewnością uda nam się znaleźć najkorzystniejsze i w pełni i satysfakcjonujące Cię rozwiązanie zarówno pod kątem cenowym, jak i kolorystycznym. Oprócz tego warto również sprawdzić dostępne w naszej ofercie akcesoria malarskie. Zapraszamy!

 

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone