Kleje i impregnaty

W tej kategorii znajduje się wszystko to, czego na pierwszy rzut oka nie widać, a jednak jest niezwykle ważne na każdej budowie i podczas remontu. Jeśli chcesz, by płytki ceramiczne czy kamień dekoracyjny dobrze i trwale trzymały się na ścianie oraz by ich montaż był łatwy – koniecznie przejrzyj co dla Ciebie przygotowaliśmy! Znajdziesz tu kleje, impregnaty, zaprawy i grunty, a wszystko to wyłącznie najwyższej jakości!
Żywy Kolor do Kamienia 2L Impregnat Stegu

30.78PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Żywy Kolor 2L Impregnat STEGU

31.95PLN / szt
5.00(2)
W MAGAZYNIE
Stegu GRUNT 5L

20.33PLN / szt
4.50(2)
W MAGAZYNIE
Impregnat 5L Maxstone

91.76PLN / szt
W MAGAZYNIE
Grunt G5 5L Stones

29.04PLN / kart.

Kleje i impregnaty – niezbędny element na każdej budowie

Bez tych produktów trudno wyobrazić sobie budowę czy remont. Mimo, że w aranżacji stanowią element niewidoczny gołym okiem, to jednak są niezwykle ważne. Kleje i impregnaty sprawiają bowiem, że płytki gipsowe czy kamienie dekoracyjne mogą trwale i ładnie prezentować się we wnętrzach na długi czas.

Należy pamiętać, że odpowiedni klej to nie tylko łatwiejszy montaż płytek, ale także niezwykle istotna trwałość. Warto wiedzieć, że innego specyfiku użyjemy do klejenia kamienia naturalnego, a innego do płytek gipsowych imitujących kamień. Na rynku dostępne są także kleje uniwersalne, które nadają się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, zapewniają szybkie uzyskanie przyczepności oraz nabierają po stwardnieniu właściwości wodo i mrozoodpornych. To wygodne rozwiązanie, chętnie wybierane przez klientów.

Równie ważne jak kleje, są impregnaty do płytek, które skutecznie ochronią płytki i sprawią, że zachowają one swoje walory dekoracyjne. Tu także dostępne mamy różne opcje – od impregnatów przeznaczonych do wnętrz, na zewnątrz, jak i takich, które nadadzą się zarówno tu i tam. Impregnuje się płytki betonowe, gipsowe, z piaskowca, klinkieru, dachówki oraz wiele innych materiałów.

Przy zakupie kleju oraz impregnatu warto porównywać nie tylko pojemności opakowań, ale także ich wydajność. Należy sprawdzić więc, na pokrycie jakiej powierzchni starczy jedno opakowanie. Takie porównanie da nam pewność, że nie przepłacamy za produkt, który decydujemy się zakupić.

Kleje i impregnaty dostępne w ofercie Viverto to produkty najwyższej jakości, dlatego kupując je można śmiało zacząć metamorfozę wnętrza!

RozwińZwiń

Filtry

PLN -PLN
Statusy
Mrozoodporność
Kolorystyka
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone