0
Kolanko Przyłączeniowe Rainshower Essence Cool Sunrise 27057GL0 Grohe
Kolanko Przyłączeniowe Rainshower Essence Cool Sunrise 27057GL0 Grohe
Kolanko Przyłączeniowe Rainshower Essence Cool Sunrise 27057GL0 Grohe
Producent:
Grohe
Cena:239,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Rainshower Essence Cool Sunrise Grohe Kolanko Przyłączeniowe 27057GL0

Aranżując wnętrze łazienki, warto skupić się nie tylko na jej wyposażeniu, ale także praktycznych i uświetniających przestrzeń dodatkach. Wybierając elementy z jednej kolekcji, zyskasz harmonijny i spójny projekt. Jeżeli poszukujesz akcesoriów najwyższej jakości, zaproś do swojej łazienki markę Grohe. Tworzy ona zarówno wyposażenie, jak i dodatki łączące odporność, funkcjonalność i design. Potwierdzeniem tego jest niewielkie kolanko przyłączeniowe o numerze 27057GL0. Wykonano je z odpornych materiałów: tworzywa i metalu, które pokryto lśniącą, chromowaną powłoką StarLight® w złocistym odcieniu Cool Sunrise, która pasuje do wielu modeli kolorowej armatury producenta. Gwint zewnętrzny z okrągłą rozetą posiada zabezpieczenie przed przepływem zwrotnym, a także standardowy gwint ½”.

Łazienka Twoich marzeń? Stwórz ją z produktami Grohe, które znajdziesz w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z aktualnych promocji i przeprowadź remont w dobrym stylu z viverto.pl.

Kod producenta:27057GL0
Rodzaj:Akcesoria
Kolorystyka:Złoty

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2021. Wszelkie prawa zastrzeżone