0
Łącznik Do Szynoprzewodu Tecna Join-T White 206011 AioDarmowa dostawa
Producent:
Aio
Cena:86,00PLN / szt
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Tecna Join-T White Aio Łącznik Do Szynoprzewodu 206011

Wewnętrzny łącznik do szynoprzewodów Tecna Join-T to niewielki element, który spełnia bardzo ważną funkcję w systemie. Wykonany został z metalu, pomalowanego na kolor biały, który uzupełniono plastikowymi częściami dodatkowymi. Ma on kształt litery T, pozwalając na jednoczesne łączenie ze sobą trzech szyn z jednofazowego zespołu Tecna od polskiego producenta Aio. Tecna Join-T White o wymiarach 16,5 × 10 × 1,5 cm przeznaczony jest do montażu wewnątrz szyn, przez co staje się niewidoczny na ich powierzchni. Trwale łączy on poszczególne elementy, zapewniając im niezawodność i wiele lat działania.

W viverto.pl znajdziesz nowoczesne systemy oświetleniowe, jak i minimalistyczne lampy, które subtelnie rozświetlą Twoje wnętrza. Sprawdź naszą ofertę, a w razie pytań skontaktuj się z naszymi doradcami.

Rodzaj:Łącznik
Kolorystyka:Biały
Kod producenta:206011
Materiał:Metal
Kolor:White
Gwarancja:5 lat
Wykończenie:Mat
Napięcie:230V-50Hz

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone