0
Lakier Rustykalny Bezbarwny 3L Magnat Style
Producent:
Magnat
Cena:164,99PLN / szt
Cena za 1 L - 55,00 PLN
Dostępność:W MAGAZYNIE Produkt dostępny na naszych magazynach. Wyślemy go najszybciej jak to możliwe. Dotyczy płatności przy odbiorze i szybkiej płatności on-line. Przy przelewie, wysyłamy po zaksięgowaniu płatności.
ILOŚĆ:
Do listy życzeń

Lakier Rustykalny Bezbarwny 3L Magnat Style

Produkt przeznaczony jest do barwienia i zabezpieczenia powierzchni ścian wewnętrznych, na których zastosowano systemy dekoracyjne marki Magnat Style. Lakier Rustykalny Bezbarwny 3L tworzy odporne i trwałe powłoki, które nie są podatne na szorowanie oraz zmywanie wodą z dodatkiem wybranych detergentów. Wyrób ten jest w szczególności polecany w przypadku wykonywania przecierek. Lakier Rustykalny wyróżnia się wydłużonym czasem schnięcia, dzięki czemu ułatwia wykonywanie zdobień powierzchni.

Magnat Lakier Rustykalny Bezbarwny – przygotowanie produktu

Po otwarciu całość dokładnie wymieszać – ręcznie, powoli. W zależności od wybranego Systemu Dekoracyjnego dodać odpowiednią ilość Pigmentu Barwiącego magnat Style do lakieru w wersji bezbarwnej. Ilość dodanego Pigmentu Barwiącego Magnat Style nie powinna przekroczyć 5% objętości lakieru. Nie rozcieńczać wodą, nie dodawać wapna, nie mieszać z farbami emulsyjnymi innego typu.

Lakier Rustykalny Bezbarwny – aplikacja

Malować wewnątrz pomieszczeń w temperaturze otoczenia i podłoża od +5oC do +30oC oraz przy wilgotności powietrza nieprzekraczającej 75%. Nakładać przy pomocy wałka, pędzla lub narzędzi dekoracyjnych Magnat Style. W zależności od rodzaju systemu nałożyć jedną lub dwie warstwy lakieru. Kolejną warstwę nakładać po wyschnięciu poprzedniej. Po zakończeniu prac malarskich narzędzia umyć w wodzie. W czasie prac malarskich i po ich zakończeniu pomieszczenie wietrzyć do zaniku zapachu.

Magnat Lakier Bezbarwny – uwagi

Właściwe przygotowanie podłoża, użycie zalecanych narzędzi i metod malowania przyczynia się do uzyskania właściwej deklarowanej wydajności lakieru. Produkt przechowywać i magazynować w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w temperaturze od +5oC do +25oC. Powłoka jest sucha w dotyku po około 1 godzinie. Całkowite wyschnięcie powłoki następuje po 4 godzinach. Pełne właściwości użytkowe powłoka uzyskuje po 3 dniach.

Lakier Rustykalny Magnat – Opinie

Ze względu na właściwości, łatwą aplikację i wysoką wydajność, lakier Magnat poleca wielu naszych klientów. Produkt ten jest niezbędny w wielu systemach producenta, wykańczając je i podwyższając ich trwałość. Co więcej, wyrób nadaje się do barwienia za pomocą pigmentów, które nadają mu piękny kolor, pasujący do wybranej aranżacji wnętrza. Poznaj jego zalety i zamów go w atrakcyjnej cenie na viverto.pl.

Zastosowanie:Wewnętrzne
Pojemność:3 L
Struktura:Nie
Zalecana liczba warstw:1-2
Wydajność:12m2/L
Sposób aplikacji:Wałek / Pędzel
Przeznaczenie:Do ścian i sufitów
Rodzaj farby:Lakier

Dodaj własną opinię

0.00 / 5 (0 głosów)
VIVERTO ©2023. Wszelkie prawa zastrzeżone