0
aranżacja łazienki muse 12w

Łazienka z dwiema umywalkami

Dwie umywalki do łazienki? Czemu nie! To bardzo funkcjonalne rozwiązanie, które znacznie usprawni codzienną higienę. Jak jednak zaaranżować przestrzeń, by nie przytłoczyć pomieszczenia? W naszym projekcie postawiliśmy na symetrię. Poznaj jej szczegóły.

Łazienka z dwoma umywalkami – siła natury w pomieszczeniu

Zanim przejdziemy do ceramiki, warto przyjrzeć się wybranej przez nas glazurze. Jest ona niezwykle inspirująca. Płytki, po które sięgnęliśmy, pochodzą z kolekcji włoskiego producenta Imola, który w swoich projektach łączy estetyczne cechy naturalnych materiałów, z trwałością, jaką zawdzięcza gresowi. Kafle Muse 12W White w jasnym odcieniu oraz Muse 12DG w ciemnym, doskonale ze sobą współgrają. Spójrz na ich szczegóły: wyjątkowa, bardzo realistyczna powierzchnia oraz satynowa struktura przywodzą na myśl patynowany kamień, który dzięki przetarciom zyskał charakteru i urozmaicił naszą łazienkę z dwiema umywalkami. Stworzona przez nas głębia to połączenie odpowiednich kątów, wnęk i światła, które dodało wnętrzu blasku.

Nowoczesna łazienka z dwoma umywalkami – spraw, by się wyróżniała

Projekt w odcieniach ziemi może być dynamiczny. Wystarczą odpowiednie dodatki. W naszym przypadku jest nim dekoracyjny, biały grzejnik PLC V, Terma.  Imituje on gruby splot materiału, stanowiąc ozdobę pomieszczenia oraz wprowadzenie do ceramiki w tym samym kolorze. Łazienka z 2 umywalkami to jednak przede wszystkim praktyczne, ceramiczne misy. Dwa modele użyte w naszym projekcie to propozycja producenta Villeroy&Boch. Ich prostokątna, lekko zaoblona forma stanowi najwyższy poziom symetrii, który przełamaliśmy bateriami Allure Brilliant XL marki Grohe. Ich nieregularne kąty podkreślone zostały poprzez lśniącą powłokę w kolorze chrom. Łazienkę uzupełniają drobne elementy, takie jak korki ceramiczne Klik-Klak White, Watersolution.

W viverto.pl inspirujemy naszych klientów do tworzenia wnętrz dopasowanych do ich potrzeb. Zobacz także inne aranżacje, w których zestawiliśmy ze sobą dwie umywalki. Z pewnością znajdziesz projekt, który przypadnie Ci do gustu.

PRODUKTY Z TEJ ARANŻACJI

VIVERTO ©2024. Wszelkie prawa zastrzeżone